پافشاری بارسلونا برای جذب کوتینیو

در تابستان امسال بخش اعظمی از تحرکات بارسا به جذب فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و خلاق لیورپول اختصاص یافت و به نظر می رسد طبق ادعای موندو دیپورتیوو تلاش آنها برای جذب این بازیکن همچنان ادامه خواهد داشت ......

در تابستان امسال بخش اعظمی از تحرکات بارسا به جذب فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و خلاق لیورپول اختصاص یافت و به نظر می رسد طبق ادعای موندو دیپورتیوو تلاش آنها برای جذب این بازیکن همچنان ادامه خواهد داشت.

اگرچه در اواخر تابستان اخباری در مورد درخواست 200 میلیون یورویی مرسی سایدی ها برای فروش کوتینیو مطرح شد؛ اما بارسا قصد دارد در زمستان امسال با پیشنهاد 80 میلیون یورویی به اضافه 30 میلیون یورو بند پاداش برای خرید او اقدام کند که به نظر می رسد فرسنگ ها با خواسته مدیران لیورپول فاصله داشته و بعید است مورد موافقت آنها قرار بگیرد اما بارسا این رقم را منصفانه می داند.

یکی از دلایل اصلی عدم تمایل لیورپول به فروش کوتینیو این است که این تیم دیگر قصد ندارد در مورد بازار نقل و انتقالات در موضع ضعف قرار گرفته و به باشگاهی فروشنده معروف باشد.

اگرچه کوتینیو به علت شرکت در لیگ قهرمانان دیگر در صورت انتقال به بارسا نمی تواند آنها را در اروپا یاری کند، اما این موضوع انگار تاثیری در تلاش بارسا برای جذب او ندارد و مدیران بلوگرانا امیدوارند با درخشش کوتینیو در لالیگا و کوپا دل ری ترکیب خود را تقویت کنند.

کوتینیو می داند که بارسا هنوز به دنبال اوست به همین دلیل ارتباط خود را با سران این تیم قطع نکرده و از نمایندگان خود خواسته فشار را روی مدیران لیورپول برای فروش او حفظ کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فیلیپه کوتینیو لیگ برتر فوتبال