پافشاری ستاره جوان چلسی برای پیوستن به بایرن

ستاره جوان چلسی درخواست جدایی کرده است....

مهاجم جوان آبی‌های لندن با ثبت درخواست خروج از چلسی، تمایلش برای ترک این باشگاه برای پیوستن به بایرن مونیخ را اعلام کرد.

به گزارش مدال، چند روز قبل اعلام کردیم کالوم هادسون اودوی به حدی برای پیوستن به بایرن مونیخ مشتاق است که حتی پیشنهاد دستمزد هفتگی 85 هزارپوندی چلسی برای تمدید قرارداد را نیز رد کرده است. از سوی دیگر حتی خبری به گوش رسید که لیورپول هم وارد رقابت بر سر جذب این بازیکن جوان و مستعد شده اما به نظر می رسد هادسون اودوی تصمیمش را برای حضور در بوندسلیگا گرفته و حالا با ثبت درخواست خروج از چلسی، می خواهد مسئولان باشگاه را مجاب به موافقت با خواسته اش کند.

به گزارش اسکای اسپورتس، در حالی که کمتر از یک هفته به پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی باقی مانده است، کالوم هادسون اودوی می خواهد هرچه زودتر انتقالش به بایرن مونیخ نهایی شود. باواریایی ها چهار پیشنهاد به دست مسئولان چلسی رساندند که آخرین پیشنهاد معادل رقم درخواستی این باشگاه لندنی یعنی 35 میلیون پوند بود که هنوز مشخص نشده مورد موافقت واقع شده است یا خیر.

گفتنی است از قرارداد کنونی هادسون اودوی با چلسی حدود 18 ماه باقی مانده است. این بازیکن تاکنون 14 بازی برای تیم اصلی چلسی انجام داده است و عدم بازی کافی یکی از دلایل تصمیم او مبنی بر ترک چلسی عنوان شده است.

تگ ها


کالوم هادسون-اودوی چلسی لیگ برتر فوتبال