پافشاری مورینیو و تاتنهام برای جذب مدافع رئال

به نظر می‌رسد که ژوزه مورینیو قصد دارد برای تقویت خط دفاعی تاتنهام هر طور که شده ادر میلیتائو را از رئال مادرید جذب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، پس از درخشش ادر میلیتائو در ترکیب تیم پورتو، باشگاه رئال مادرید این مدافع برزیلی را در تابستان به خدمت گرفت. با این وجود حضور رافائل واران و سرخیو راموس در خط دفاعی رئال مادرید باعث شده که در این فصل میلیتائو فرصت کمتری برای حضور در زمین پیدا کند و بیشتر یک نیمکت نشین بوده است.

اخیرا شایعاتی درباره علاقه ژوزه مورینیو و باشگاه تاتنهام به این ستاره برزیلی به گوش رسیده بود. حالا اما دوباره دون بالون مدعی شده که باشگاه تاتنهام و سرمربی پرتغالی این تیم دوباره برای جذب مدافع جوان کهکشانی‌ها علاقه نشان داده اند.

اگرچه به نظر می‌رسد مسئولان رئال مادرید علاقه ای به فروش مدافع برزیلی خود نداشته باشند اما به نظر می رسد که باشگاه لندنی قصد دارد با ارائه پیشنهاد معاوضه داوینسون سانچز با ادر میلیتائو، رئال مادرید را برای این انتقال راضی کند.

تاتنهام در این فصل عملکرد بسیار ضعیفی در خط دفاعی داشته و همین موضوع باعث شده که ژوزه مورینیو مهم ترین هدف خود را در تابستان پیش رو تقویت خط دفاعی این تیم قرار دهد.

بیشتر بخوانید:
بوفون و یک تصمیم مهم؛ خداحافظی به تاخیر افتاد؟
مورینیو در تابستان قاتل خودش را می خواهد!
مدافع اینتر جانشین سرخیو راموس می شود؟

تگ ها


ادر میلیتائو فوتبال جهان رئال مادرید تاتنهام نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ادر میلیتائو تاتنهام رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال