پافشاری پوچتینو؛ بگذارید از PSG بروم

سرمربی آرژانتینی پی اس جی هر طور شده قصد جدایی از این باشگاه را دارد....

به گزارش "ورزش سه"، در اواسط فصلی که گذشت، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن توماس توخل را برکنار کرد و سرمربی سابق و آرژانتینی تاتنهام یعنی مائوریسیو پوچتینو را روی نیمکت خود نشاند.

با این حال سرمربی آرژانتینی عملکرد فوق العاده ای نداشته و تنها با پاریسی ها قهرمان سوپرکاپ و جام حذفی فرانسه شده است. آنها در لیگ قهرمانان اروپا در نیمه نهایی به سیتی باختند و در لیگ فرانسه نیز پایین تر از لیل در رده دوم جدول قرار گرفتند.

در روزهای اخیر و بعد از پایان یافتن فصل شایعات در رابطه با آینده مائوریسیو پوچتینو قوت گرفته است. این سرمربی آرژانتینی هنوز با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد اما برخی گزارش‌ات حاکی از آن است که رابطه خوبی بین او و لئوناردو مدیر ورزشی PSG، وجود ندارد. در واقع پوچتینو تمایلی به ادامه همکاری با تیم فرانسوی نشان نمی دهد و دوست دارد به رئال با تاتنهام برود.

لئوناردو دو روز پیش این شایعات را تکذیب کرد و پس از بازگشت آنچلوتی به رئال به نظر می رسید که پوچتینو هم اصرار بیشتری به جدایی نشان ندهد ولی طبق ادعای نشریه لیبراسیون، پوچتینو همچنان روی جدایی پافشاری می کند.

تنش بین او و مدیر ورزشی پی اس جی کاهش پیدا نکرده و سرمربی آرژانتینی همچنان اختلاف نظر جدی با او دارد. پوچتینو تنها پس از شش ماه قصد جدایی دارد و باید دید تلاش هایش برای این مهم به نتیجه می رسد یا خیر. اتفاقی که اگر رخ بدهد در نهایت مسیر او برای بازگشت به تاتنهام را هموار خواهد کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال