پافشاری یاغی بارسا، قراردادم باید فسخ شود

آرتور ملو ستاره برزیلی بارسا که در پایان فصل راهی یوونتوس خواهد شد، همچنان امیدوار به فسخ قراردادش است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماه گذشته بود که بارسلونا آرتور ملو را با ۷۲ + ۱۰ میلیون یورو به یوونتوس واگذار کرد و میرالم پیانیچ را از باشگاه ایتالیایی با ۶۵ میلیون یورو به خدمت گرفت.

آرتور پس از نهایی شدن انتقالش از برنامه های سرمربی بارسا خارج شد و دیگر برای این تیم در ادامه لالیگا به میدان نرفت. هافبک برزیلی که معتقد است باشگاه با او رفتار مناسبی نداشت و علی رغم مخالفتش او را به یوونتوس واگذار کرد، دیگر نمی خواهد در تمرینات بارسا حاضر شود و خواستار فسخ قراردادش شده است.

آرتور اطمینان دارد که کیکه ستین از او در لیگ قهرمانان نیز استفاده نخواهد کرد و معتقد است حضور در بارسا دیگر فایده ای برایش نخواهد داشت. غیبت آرتور در تمرینات باعث شده تا بارسلونا برای او جریمه در نظر بگیرد.

امروز مارکا ادعا کرد که آرتور با وجود مخالفت بارسا همچنان خوشبین است بالاخره بتواند قراردادش را فسخ کند. او چشم به مذاکره مدیر برنامه هایش با باشگاه کاتالان طی روزهای آتی دارد و مصر است که هر طور شده با بارسا قطع همکاری کند.

این در حالی است که او می توانست چند هفته دیگر نیز صبر کند تا رسما همکاری اش با بارسا به اتمام برسد ولی معتقد است به شخصیت او در بارسا توهین شده و دیگر یک دقیقه نیز حاضر به ماندن نیست.

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


آرتور ملو فوتبال جهان بارسلونا فوتبال