پالاس ۱-۳ آرسنال؛ با چنگ و دندان به دنبال سهمیه

آرسنال در یک بازی دشوار موفق شد با نتیجه ۳-۱ کریستال‌پالاس را شکست دهد...

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان میکل آرتتا امشب از سری مسابقات هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس مهمان کریستال پالاس بودند که نهایتاً مسابقه دو تیم با نتیجه ۳-۱ خاتمه یافت تا آرسنال همچنان برای کسب زمینی لیگ اروپا شانس داشته باشد.

نیمه اول با تسلط آرسنال آغاز شد و این تیم توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانست در لحظات ابتدایی بازی موقعیت چندانی روی دروازه کریستال پالاس ایجاد کند.

اولین موقعیت مهم بازی توسط کریستال پالاس خلق شد؛ جایی که کریستین بنتکه، مهاجم بلژیکی می‌توانست دروازه آرسنال را باز کند اما در این امر ناکام بود.

در دقیقه  ۳۵ بالاخره قفل دروازه‌ها شکسته شد و آرسنال توانست گلزنی کند. حرکت خوب بازیکنان آرسنال به ارسال کیه ران تیرنی برای نیکولاس پپه همراه شد و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق گلزنی کرد تا توپچی ها با یک گل پیش بیفتند.

در ادامه نیمه اول نیز اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا بازی در ۴۵ دقیقه ابتدایی با همان یک گل نیکولاس پپه به سود تیم میکل آرتتا خاتمه پیدا کند.

کریستال پالاس در نیمه دوم عملکرد بهتری داشت و همین موضوع باعث شد که آنها در دقیقه ۶۲ به گل تساوی دست پیدا کنند. یک ضربه آزاد برای این تیم به دست آمد که ارسال آندرس توئنسند با ضربه سر تمام کننده کریستین بنتکه همراه شد تا نتیجه ۱-۱ شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شود آرسنال توانست در دقیقه اول وقت های اضافه گل برتری را به ثمر برساند. روی ضد حمله بازیکنان آرسنال مارتین اودگارد توپ را در اختیار گابریل مارتینلی قرار داد و این بازیکن نیز در دو مرحله موفق شد دروازه پالاس را باز کند تا نتیجه ۲-۱ شود.

اما این پایان کار نبود و آرسنال در لحظات پایانی بازی موفق شد گل سوم را هم روی حرکت انفرادی عالی نیکولاس پپه به ثمر برساند تا تیم میکل آرتتا به یک پیروزی ارزشمند ۳-۱ دست پیدا کند و همچنان برای کسب سهمیه لیگ اروپا شانس داشته باشد.

تگ ها


آرسنال کریستال پالاس