پالس های مثبت برای ماندن لئو مسی در بارسلونا

انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس بارسلونا احتمال ماندن لیونل مسی را افزایش داده است....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی برای نشان دادن تعهد خود به باشگاه بارسلونا در کنار پسرش در انتخابات ریاست این باشگاه شرکت کرد و بعد از انتخاب شدن خوان لاپورتا در ساعت ۹ شب به او پیام تبریک داد. البته رئیس جدید باشگاه بارسلونا هنوز اقدامی جدی در مورد توافق با لیونل مسی انجام نداده، اما شرایط باشگاه به وضوح نسبت به چند ماه قبل تغییر کرده و به همین دلیل هواداران بارسلونا بیشتر امیدوار به ماندن این بازیکن در نوکمپ هستند. البته لیونل مسی هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده و حتی همین حالا می تواند رسما با تیم دیگری توافق کند، اما اوضاع به وضوح نسبت به چند ماه قببل عوض شده است.

خوان لاپورتا در همان بدو انتخاب و پیش از سفر کاروان بارسلونا به پاریس راهی فرودگاه شده و خوش و بش گرمی با لیونل مسی داشت و البته آنها در مسیر برگشت نیز با یکدیگر همسفر بودند. مسی تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده، اما همه موارد نشان می دهد که او نسبت به چند ماه پیش به ماندن نزدیک تر شده است. در بدترین حالت جدایی مسی از بارسلونا بدون درگیری و توافقی و طرفه خواهد بود و بی تردید در این شرایط روزی شاهد بازگشت این ستاره محبوب به نوکمپ خواهیم بود.

پس اولین تغییر مهم بعد از جدایی جوزپ بارتومئو و آمدن خوان لاپورتا را باید کاهش دلخوری لیونل مسی از باشگاه دانست. اگر پروژه ورزشی خوان لاپورتا مورد پسند کاپیتان قرار بگیرد نیز به زودی شاهد عکس یادگاری او در کنار مسی و تمدید قرارداد بهترین بازیکن تاریخ بارسلونا خواهیم بود.

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی بارسلونا