پانادیچ: بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیاست

مربی سابق سرخ‌پوشان معتقد است که گلر فعلی این تیم بهترین دروازه‌بان آسیاست. ایگور پانادیچ در این باره می گوید مهمترین عامل پیشرفت بیرانوند جدیت بالای او در تمرینات است....

پانادیچ: بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیاست

به گزارش مدال، ایگور پانادیچ، مربی سابق پرسپولیسی ها پس از اطلاع از انتخاب علیرضا بیرانوند به عنوان بهترین دروازه بان لیگ هجدهم گفت: به بیرانوند تبریک می‌گویم. چرا که او نه تنها بهترین دروازه‌بان ایران بلکه بهترین دروازه‌بان آسیا است و بارها این را ثابت کرده است.

وی افزود:‌ به سید جلال حسینی و برانکو هم به خاطر انتخابشان به عنوان برترین مدافع و برترین مربی تبریک می‌گویم. تیمی که برانکو ساخت در بالاترین سطح  فوتبال آسیا بازی می‌کرد و بازیکنان این تیم هم مانند سید جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده هم در بهترین فرم قرار داشتند و فراتر از فوتبال آسیا بازی می‌کردند.

مربی سابق پرسپولیس اضافه کرد: بیرانوند همیشه در تمرینات جدی است و همین جدیت عامل اصلی پیشرفت او است. به طور حتم با روندی که او دارد، سال‌های سال می‌تواند برای پرسپولیس و تیم ملی ایران بدرخشد و مفید باشد.

وی با اشاره به اینکه سایر بازیکنان می‌توانستند این جایزه را دریافت کنند، خاطرنشان کرد:‌ به همه بازیکنانی که در تیم‌های دیگر ایرانی بازی می‌کنند احترام می‌گذارم اما بازیکنان پرسپولیس در بالاترین سطح آسیا فوتبال بازی می‌کنند. احمد نوراللهی یکی از این بازیکنان بود که باید در بین بهترین‌ها نامش قرار می‌گرفت و به عنوان حداقل بهترین هافبک انتخاب می‌شد اما این اتفاق رخ نداد.

اخبار مرتبط:

امیری: قطعا پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی است

تگ ها


ایگور پانادیچ علیرضا بیرانوند پرسپولیس علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال