پانیونیوس با مسعود در مقدماتی یورولیگ

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، پانیونیوس می توانست راهی آسان تر برای رسیدن به رقابت های اروپایی را به دست بیاورد اما با قرار گرفتن در جایگاه چهارم جدول مینی لیگ(پلی آف کسب سهمیه) یونان که با حضور چهار تیم دوم تا پنجم سوپرلیگ این کشور برگزار می شود تنها توانست به عنوان آخرین سهمیه وارد دور مقدماتی یورولیگ در فصل آتی شود ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، پانیونیوس می توانست راهی آسان تر برای رسیدن به رقابت های اروپایی را به دست بیاورد اما با قرار گرفتن در جایگاه چهارم جدول مینی لیگ(پلی آف کسب سهمیه) یونان که با حضور چهار تیم دوم تا پنجم سوپرلیگ این کشور برگزار می شود تنها توانست به عنوان آخرین سهمیه وارد دور مقدماتی یورولیگ در فصل آتی شود.

سایت باشگاه پانیونیوس با اشاره به کسب بلیت سفر به این مرحله از رقابت های اروپایی نوشت:«حالا چمدان های خود را برای ورود به لیگ اروپا با در دست داشتن بلیت این رقابت ها پس از گذشت 9 سال آماده می کنیم.نام تیم پانیونیوس روی کاغذ قرعه کشی نوزدهم ماه ژوئن (29 خرداد) اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) راه پیدا کرده است تا حریف خود را در مرحله دوم پلی آف یورولیگ بشناسد. دیدارهایی که در روزهای 22 و 29 تیر ماه به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد».

مسعود شجاعی و هم تیمی هایش برای رسیدن به مرحله گروهی لیگ اروپا باید شش بازی برگزار کنند که می تواند درآمد پنج میلیون یورویی را برای این تیم به همراه داشته باشد. تیم قدیمی شهر آتن با بهره مندی از ملی پوش ایرانی برای دومین فصل متوالی سهمیه لیگ اروپا را به دست آورد. هر چند پانیونیوس در فصل قبل با تصمیم کمیته انضباطی یوفا از شرکت در این رقابت ها محروم و تیم ایانینیای یونان جایگزین این تیم شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که هنوز مشخص نیست مسعود شجاعی به پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه پانیونیوس پاسخ مثبت بدهد. پیشنهادی که در هفته های گذشته و با درخشش ملی پوش ایرانی در ترکیب ارائه شد تا مانع جدایی او و کوچ به پاناتینایکوس شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال