پاکدامن: با شرایط خوبی به المپیک می رویم

ملی پوش شمشیربازی سابر گفت: . با شرایط خوبی به المپیک اعزام می شویم و امیدوارم که نماینده خوبی برای کشورمان باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، علی پاکدامن، ملی پوش شمشیربازی سابر ایران که امشب به همراه دیگر اعضای این تیم برای اعزام به توکیو در فرودگاه امام خمینی حضور یافت، در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: خدا را شکر وضعیت خیلی خوبی داریم و همه چیز عالی است. با شرایط خوبی اعزام می شویم و امیدوارم که نماینده خوبی برای کشورمان باشیم و دل مردم عزیزمان را شاد کنیم.

وی در واکنش به اینکه هم در بخش تیمی و هم در بخش انفرادی حساب ویژه ای روی او در المپیک باز شده گفت: خدا را شکر که برای کسب مدال روی ما حساب باز کرده اند و این باعث افتخار ماست. امیدوارم که نماینده شایسته ای باشیم.

ملی پوش شمشیربازی سابر در مورد شرایط کاروان از نظر امکانات گفت: نسبت به المپیک که قبلی که حضور داشتم، شرایط خیلی بهتر شده است. از آقای دکتر صالحی امیری و آقای سلطانی فر تشکر می کنم که در این شرایط کرونایی خیلی حمایت کردند. شرایط خوب است و امیدوارم که جواب این زحمات را بدهیم.

پاکدامن در پاسخ به این سوال که آیا نبود پیمان فخری در بعضی از مقاطع در کنار تیم آیا به عملکرد بازیکنان ضربه نمی زند گفت : بنده خدا آقای فخری درست است که سرش خیلی شلوغ است ولی همیشه بالا سر ما بوده است. ایشان با وجود خستگی کنار ما بود و خیلی زحمت کشید و بیشتر از همه می خواهم دل او را شاد کنم. انشالله که افتخار این را داشته باشیم که اولین مدال کاروان را به همه مردم ایران تقدیم کنیم.

تگ ها


شمشیربازی علی پاکدامن