پاکدامن: فخری نباشد شمشیربازی یتیم می‌شود

ملی‌پوش سابر ایران گفت: اگر خدای نکرده اتفاق غیر مترقبه‌ای برای پیمان فخری رخ دهد، بدون شک رشته شمشیربازی و رشته سابر یتیم می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، علی پاکدامن در خصوص ابتلای پیمان فخری به ویروس کرونا اظهار داشت: هنگامی که متوجه شدم پیمان فخری به کرونا مبتلا شده و در بیمارستان بستری شده است قلبم داشت از جا کنده می‌شد و حس عجیبی به من دست داد. تنها درخواست من از خدا این بود هر طور شده سلامتی را به سرمربی ما برگرداند.

وی افزود: اگر خدای نکرده اتفاق غیر مترقبه‌ای برای پیمان فخری رخ دهد، بدون شک رشته شمشیربازی و رشته سابر یتیم می‌شود. امیدوارم فخری برای همیشه حالش خوب باشد چون سابر ما هنوز با فخری کارهای بزرگی در پیش دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به درخشش در المپیک پیش‌رو اشاره کرد.

عضو تیم ملی سابر تصریح کرد: البته برای سایر مردم کشورم هم آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. امیدوارم همه ما با رعایت نکات بهداشتی و اصول ایمنی باعث شویم که دیگر چنین اتفاقی در سطح وسیع تکرار نشود. بدون شک جامعه که من هم عضو کوچکی از آن هستم با رعایت اصول بهداشتی می‌تواند خسارت‌های مالی و جانی ناشی از بیماری کرونا را به طرز چشمگیری کاهش دهد. از اینکه به صورت روزانه خیلی از مردم کشورم جان خودشان را از دست می‌دهند ناراحت می‌شوم.

پاکدامن در پایان گفت: کرونا شرایط سختی را به وجود آورده و نمی‌توان هیچ فعالیتی را انجام داد. هر مسابقه‌ای بخواهد برگزار شود، کاملا ریسک خواهد بود و نباید به همین راحتی جان افراد برای یک رقابت کوچک به خطر بیفتد.

بیشتر بخوانید:
رقابت ایران با تایلند و کویت برای گرفتن میزبانی جام ملت‌های آسیا
مساعد شدن شرایط اردویی کمانداران با افتتاح خوابگاه آزادی
تعطیلی کرونایی و آینده‌ای مبهم برای کشتی/ چاره‌ای جز صبر نیست 

تگ ها


شمشیربازی علی پاکدامن پیمان فخری منهای فوتبال شمشیربازی