پاکدل: برای حفظ میزبانی از هیچ تلاشی دریغ نکردیم

رئیس فدراسیون هندبال به دنبال لغو میزبانی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در کشورمان، گفت: ما برای حفظ میزبانی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در ایران هر چه در توان داشتیم به کار گرفتیم....

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که قرار بود مسابقات هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا اواخر سال جاری به میزبانی کشورمان و در شهر شیراز برگزار شود کنفدراسیون هندبال آسیا از مدتی پیش با بهانه شیوع کرونا در ایران و عدم استقبال کشورهای مختلف از حضور در کشورمان، قصد لغو امتیاز این میزبانی را داشت و بالاخره بعد از یک ماه با وجود رایزنی فدراسیون هندبال، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک امروز چهارشنبه ۲۴ دی ماه با ارسال نامه‌ای امتیاز این میزبانی را از ایران گرفته و کشور بحرین را میزبان این رویداد اعلام کرد.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال پس از اعلام کنفدراسیون هندبال آسیا مبنی بر اعطای میزبانی رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا به بحرین اظهار کرد: با صحبت‌هایی که با فدراسیون هندبال آسیا انجام دادیم، آنها عدم تمایل کشورها را برای حضور در ایران به دلیل شرایط کرونا دلیل این اقدام عنوان کردند.

وی افزود: ما هر آنچه در توان داشتیم، برای گرفتن و حفظ این میزبانی به کار گرفتیم و تمام تلاش خود را انجام دادیم و از تمام ظرفیت مان برای نگه داشتن این میزبانی در ایران استفاده کردیم و دریغ نکردیم ولی ما هم تا جایی توانستیم پیش برویم و مسأله عنوان شده در خصوص کرونا خارج از حیطه و توان ما است.

رئیس فدراسیون هندبال در پایان اضافه کرد: امیدوارم هر چه زودتر سایه این بیماری از کشورمان و تمام دنیا کنار رود و در آینده‌ای نزدیک با ریشه کن شدن کرونا بتوانیم میزبانی یک مسابقات آسیایی معتبر را برای کشور عزیزمان بگیریم.

تگ ها


هندبال مسابقات قهرمانی آسیا علیرضا پاکدل بحرین