پاک باطن:مثل ست دوم بودم نمی‌باختم/بازی با رنک 300 تجربه خوبی بود

تنیسور کشورمان گفت:اگر در ست اول هم شرایط ست دوم را داشتم قطعا شرایط بازی طور دیگری پیش میرفت ......

تنیسور کشورمان گفت:اگر در ست اول هم شرایط ست دوم را داشتم قطعا شرایط بازی طور دیگری پیش می‌رفت.
به گرارش خبرنگار اعزامی مدال به اندونزی، غزل پاک باطن بعد از شکست برابر تنیسور عمانی گفت: می دانستم بازی سختی در پیش دارم و حریفم را می‌شناختم اما خب واقعا برای کسب تجربه به اینجا آمده بودم و به این چشم به بازی‌های آسیایی نگاه می‌کردم.
او ادامه داد: حرف من رنک 300 جهانی داشت و این رنک نشان می‌دهد که او اصلا حریف آسانی برای من نبوده و بازی تا چه اندازه سخت بوده است. از ابتدا هدفم این بود که دست و پابسته نباشم و بازی خوبی از خودم به نمایش بگذارم اما سرعت بازی و کم تجربگی من ست اول را از من گرفت اما در ست دوم شرایطم بهتر شد و تمام دست ها را شانه به شانه حریفم پیش رفتم و نبرد نزدیکی با حریف صاحب جایگاهم داشتم.
تنیسور جوان کشورمان در خصوص پرخاشگری تنبسور عمانی در زمین گفت:شاید او انتظار این نمایش را از من نداشت و همین موضوع عصبی اش کرده بود.من از عملکرد خودم راضی  هستم هرچند می‌توانستم بهتر از این هم باشم.
غزل پاک باطن خاطرنشان کرد:قبول دارم که اگر عملکرد ست دوم را در ست اول داشتم بازی طور دیگری پیش می‌رفت اما این از کم تحربگی من بود. شما می‌دانید که در دنیا تنیسور و تیم همراهش برنامه های 5 و یا حتی 10 ساله دارند .آنها برنامه مسابقات را می گذارند و از امروز تصمیم می‌گیرند کدام تورنمنت‌ها باشند و کدام نباشند. فقط می‌توانم بگویم که برای یک تنیسور هیچ چیز به اندازه مسابقه دادن مفید نیست. امیدوارم یک روز به زودی بتوانیم تنیس کشورمان را با یک برنامه خوب به جایگاهی درخور شان برسانیم.
وی در پایان به اهمیت بدنسازی در ورزش بانوان اشاره کرد و گفت: بدنسازی برای ورزشکاران بی حجاب هم امری مهم به شمار می رود و قطعا برای ما که با حجاب هستیم شرایط متفاوت تر است.ما در این سال‌ها که حرفه‌ای تمرین می‌کنیم و مسابقه می‌دهیم با حجاب بازی کردن عادت کرده ایم اما موافقم که باید بدنسازی هایمان بهتر باشد.این را هم می‌دانم که بدن حریف امروز من بسیار آماده تر از من بود.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 تنیس