پایان اختلافات مانه و صلاح

سادیو مانه مهاجم تیم فوتبال لیورپول در این فصل در جریان یکی از بازی‌ها به شدت از دست محمد صلاح عصبانی شد و بسیاری از رسانه‌ها از اختلاف دو بازیکن خبر دادند و حالا به نظر می‌رسد این اختلافات به پایان رسیده است....

سادیو مانه مهاجم تیم فوتبال لیورپول در این فصل در جریان یکی از بازی‌ها به شدت از دست محمد صلاح عصبانی شد و بسیاری از رسانه‌ها از اختلاف دو بازیکن خبر دادند و حالا به نظر می‌رسد این اختلافات به پایان رسیده است.

به گزارش مدال، در جریان پیروزی 3 بر صفر لیورپول برابر برنلی در این فصل از بازی‌های لیگ برتر بود که «محمد صلاح» در صحنه‌ای که فرصت «سادیو مانه» برای گلزنی بسیار بهتر بود، به او پاس نداد و موفق به گلزنی نیز نشد. همین امر خشم مانه را برانگیخت و مهاجم سنگالی پس از تعویض روی نیمکت عصبانیت خود را بروز داد.

سادیو اما در آستانه دیدار برابر سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا تاکید دارد که با صلاح هیچ مشکل یا اختلافی ندارد و تمرکزش روی موفقیت لیورپول است. او در این خصوص گفت: «فکر می‌کنم این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. در آن صحنه نا امید شدم زیرا شما در فوتبال دوست دارید گلزنی کنید. برای تیم مهم بود که بتوانیم بیشتر گل بزنیم، منچسترسیتی را ببینید شش گل هفت گل و حتی هشت گل هم در یک بازی می‌زنند. در آن صحنه محمد من را ندید. ما واقعا دوستان بسیار خوبی هستیم و اکنون آن اتفاق را کاملا فراموش کرده‌ایم.»

مانه که در گذشته پیراهن سالزبورگ را نیز بر تن کرده، درباره تقابل با تیم سابقش گفت: «برای من مسابقه خاصی است. دو سال و نیم برای سالزبورگ بازی کردم و حالا باید برابرشان بازی کنم. عاشق شهر سالزبورگ و باشگاه هستم و از ملاقات هم‌تیمی‌های سابقم خوشحال هستم، با این حال دوست دارم فردا برنده شویم.»

بیشتر بخوانید:

عصبانیت بی‌سابقه سادیو مانه از ستاره مصری لیورپول +عکس

تگ ها


سادیو مانه محمد صلاح مانه صلاح اختلاف مانه صلاح لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان Sadio Mane محمد صلاح لیورپول فوتبال