پایان اردوی پرفشار چوکا در تالش

عصر امروز آخرین نوبت تمرینی شاگردان علی لطیفی در تالش برگزار شد و بازیکنان پس هشت روز حضور در اردو به کار خود پایان دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سال ۱۳۹۹ برای سبزپوشان تالشی با خبرهای خوشی پایان پیدا کرد؛ در شرایطی که مدیران تیم با اضافه کردن چند بازیکن کار خود را برای تقویت تیم جهت حضور پرقدرت در نیم فصل دوم مسابقات آغاز کرده بودند، شاگردان علی لطیفی نیز با ارائه یک نمایش خوب مقابل خیبرخرم آباد به تساوی صفر بر صفر دست پیدا کردند تا کسی دیگر شکست ۳ بر صفر در افتتاحیه لیگ که با کادر فنی و مدیریتی دیگری به دست آمده بود، به خاطرش نیاید.


این البته برای چوکا، کادر فنی و مدیران باشگاه شروع یک پروژه بزرگ به شمار می رود و به همین دلیل هم بود که اعضای باشگاه چوکا در تعطیلات سال ۱۴۰۰ کمترین استراحت را داشتند و بلافاصله اردوی تیم از سوم فرودین ماه سال ۱۴۰۰ در تالش با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی زیر نظر کادر فنی آغاز گردید.


شاگردان علی لطیفی طی هشت روز اردوی پرفشاری که تجربه کردند، در دو نوبت صبح و عصر تمرین داشتند و یک بازی دوستانه مقابل امیدهای چوکا که با پیروزی پر گل ۵ بر صفر همراه شد، نویدبخش روزهای خوب آینده شد. درنهایت امروز بازیکنان تیم فوتبال چوکا که تمرینات بدنسازی پرفشاری را نیز در این هشت روز تجربه کردند، به کار خود پایان دادند و مرخص شدند.


البته این پایان کار برای سبزپوشان تالشی نیست و بازیکنان تیم فوتبال چوکا روز دوازدهم فرودین ماه آماده یک مصاف دوستانه برابر سپیدرود می شوند که در رشت برگزار می شود و می تواند محک بسیار خوبی برای چوکا در آستانه شروع مجدد بازی های لیگ یک باشد. تیم فوتبال چوکا در شروع مجدد بازی ها روز ۱۸ ام فرودین ماه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف ملوان می رود.

تگ ها


علی لطیفی دسته یک چوکا تالش فوتبال