پایان اعتصاب؛ شهر خودرو بالاخره تمرین کرد

نخستین جلسه تمرینی تیم فوتبال شهر خودرو پس از یک هفته تعطیلی تمرینات، ظهر امروز در زمین مجموعه ورزشی امام رضا (ع) مشهد برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، موازی با تجمع اعتراض‌آمیز هواداران مشهدی نسبت به عملکرد مدیران شهر خودرو، رضا مهاجری سرمربی برکنار شده این تیم برای دومین روز متوالی در کنار دستیاران خود به محل تمرین رفت و هدف از حضورش در جلسه تمرینی، تعیین وضعیت خود بود؛ چرا که او معتقد است هیچ نامه مکتوبی به دستش مبنی بر اخراج یا برکناری نرسیده است.

با این‌حال اکبر میثاقیان و کادر دستیارانش هم در مجموعه ورزشی امام رضا(ع) حضور پیدا کردند؛ سرانجام کشمکش‌ها مهاجری پس از جلسه‌ای که با سیدمهدی سیدصالحی برگزار کرد، به رختکن بازیکنان رفت و از آن‌ها حلالیت گرفت و از آن‌ها خواست برای فوتبال مشهد بجنگند و به اعتصاب خود پایان بدهند.

پس از آن‌که مهاجری از رختکن خارج شد، سرانجام بازیکنان شهر خودرو پس از یک هفته تعطیلی تمرینات راضی به انجام تمرین شدند و وارد زمین چمن ورزشگاه امام رضا(ع) شدند و زیر نظر اکبر میثاقیان و دستیارش امجد شکوه‌مقام تمرین امروز تیم فوتبال شهر خودرو آغاز شد.

تعدادی از هواداران شهر خودرو هم در محل تمرین حاضر بودند و به تشویق یکایک بازیکنان و اکبر میثاقیان پرداختند.

گفتنی است که عنابی‌پوشان مشهدی شنبه در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد باید از تیم نفت مسجدسلیمان میزبانی کنند، دیداری که در صورت عدم حضور تیم مشهدی با حذف این تیم از جدول رقابت‌های لیگ برتر همراه خواهد بود.

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال