پایان بلاتکلیفی آزادکاران با آغاز اردوی تیم ملی

مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: با آغاز اردوهای تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی، بلاتکلیفی و تمرینات انفرادی بچه‌ها نیز به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین محمدیان یکی از مدعیان اصلی وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد محسوب می‌شود که سال گذشته بازگشت درخشان و خیره کننده‌ای به میدان داشت، اما شیوع ویروس کرونا باعث شد مثل تمامی کشتی گیران به انجام تمرینات انفرادی و دوری از میدان بسنده کند. البته با آغاز رقابتهای لیگ برتر و همچنین اردو تیم ملی، وی توانست فرصتی برای رسیدن به اوج بیابد و دوباره همان مسیر پیشرفت قبلی خود را آغاز کند.

محمدیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مدتها بود که با تعطیلی اردوهای تیم ملی و لغو مسابقات مجبور شدیم به تمرینات انفرادی بپردازیم. طبیعتاً با این شرایط حریف تمرینی نداشتیم این بلاتکلیفی واقعاً خسته کننده بود. مجبور بودیم برای تمرین مدام از این شهر به آن شهر برویم که همین موضوع مشکلات ما را دو چندان کرده بود. خوشبختانه با برگزاری اردوی تیم ملی، شرایط هم خیلی بهتر خواهد شد حضور بچه‌ها در اردو می‌تواند بسیار سریع‌تر ما را به شرایط ایده‌آل بازگرداند.

وی در پایان در خصوص عملکردش در لیگ برتر گفت: توقع چندانی از کشتی‌هایم در لیگ نداشتم چون طبیعی است بعد از مدتها دوری از میادین، دوباره وارد تشک شدم. من اواخر سال گذشته در رقابتهای بین المللی ایتالیا به میدان رفتم و پس از آن با وجود پیشرفت بسیار امیدوارکننده، به دلیل شیوع کرونا همه چیز تعطیل شد. به هر حال بعد از ماه‌ها دوری از کشتی، توانستیم در لیگ شرکت کنیم و خودمان را محک بزنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می‌شود. بر این اساس اولین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای جهانی صربستان طی روزهای ۲۵ مهر تا ۸ آبان ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می‌شود.

تگ ها


محمدحسین محمدیان کشتی آزاد اردوی تدارکاتی