پایان بی‌سر و صدای نقل و انتقالات سپاهان؟

طلایی‌پوشان اصفهان برخلاف رقبایشان در کورس قهرمانی فعالیت چندان پر سر و صدایی در بازار نقل و انتقالات زمستانی نداشتند....

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی که با توجه به نتایج سپاهان در نیم‌فصل اول و شایعاتی که درباره جدایی محرم نویدکیا و تقویت تیم به گوش می‌رسید، انتظار می‌رفت سپاهان با تغییر و تحولاتی گسترده در بازار نقل و انتقالات زمستانی همراه شود، اما این اتفاق رخ نداده و بعید است در روزهای آینده نیز به وقوع بپیوندد.

سپاهانی‌ها تاکنون تنها یک خرید داشته و آن‌هم در پست دروازه‌بان بوده که به سراغ جذب رشید مظاهری رفتند و با این بازیکن قراردادی ۱/۵ ساله به امضا رسانده‌اند.

در سوی مقابل، خروج محمدرضا خلعتبری به مقصد فولاد قطعی شده و با توجه به جذب مظاهری، احتمالاً نیما میرزازاد هم از جمع شاگردان نویدکیا خارج خواهد شد تا شمار خروجی‌های سپاهان به دو نفر برسد.

هر چند سرمربی جوان سپاهان به دنبال جذب وینگر عراقی بود اما باشگاه الکرخه با جدایی عبدالکریم حسن مخالفت کرده است تا در پست وینگر همچنان سپاهانی‌ها در تکاپو برای جذب بازیکن باشند و به نظر می‌رسد با خرید بازیکن در این پست که احتمالا خارجی هم خواهد بود، پرونده نقل و انتقالات سپاهان با جذب ۲ بازیکن و جدایی ۲ بازیکن دیگر بسته می‌شود.

سپاهان در حالی آرام و کم فعالیت در بازار زمستانی بوده که مضاف بر رقابت‌های لیگ برتر، یکی از دو نماینده ایران در بازی‌های آسیایی بوده و باید دید با توجه به اقدامات انجام شده، چه عملکردی شاگردان نویدکیا در نیم‌فصل دوم خواهند داشت.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان نقل و انتقالات نیم فصل ۱۴۰۰