پایان جلسه مدیران پرسپولیس با گذر از خبرنگاران

اعضای سه نفره هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که امروز جلسه ای طولانی مدت در محل باشگاه برگزار کردند، با طفره رفتن و بدون پاسخ به رسانه ها ساختمان محل باشگاه را ترک کردند....

به گزارش "ورزش سه"، هیات مدیره پرسپولیس با ترکیب سه نفره اش امروز جلسه بلند دمدت در محل باشگاه داشتند. آنها که علاوه بر جلسه هیات مدیره باشگاه، مشخصا قرارهای دیگری نیز در باشگاه داشتند پس از آنکه بیش از دو ساعت به برگزاری جلسه سه نفره خود مبادرت ورزیدند در نهایت بدون اینکه صحبتی با خبرنگارهای حاضر در خیابان داشته باشند، از سد آنها گذشتند و در نهایت بودن گفتن کلمه ای از محل دور شدند. 

علی رغبتی یکی از سه عضو هیات مدیره پرسپولیس به عنوان اولین خروجی از محل باشگاه، وقتی خبرنگاران روبروی خود دید با اضافه کردن سرعت خود گفت از هیات مدیره یک نفر صحبت می کند و آن هم آقای رسول پناه هستند بهتر است از ایشان سوال بپرسید. 

رسول پناه دومین مدیر خروجی بود که با نزدیک شدن خبرنگاران آب پاکی را روی دست آنها ریخت و گفت من دیروز صحبت کردم و برای امروز فعلا صحبت خصی نیست. 

مجتبی هاشمی دیگر عضو هیات مدیره پرسپولیسی ها بود که خروج او به معنای بسته شدن باشگاه بود با نزدیک شدن به خبرنگاران، به آنها گفت من فعلا حرفی نمی توانم بزنم. باشگاه باید یک سخنگو داشته باشد و آن هم فعلا آقای رسول پناه است. اینکه ایشان پاسخ شما را بدهد بهتر است ضمن اینکه الان دوربین شما روشن است و بنده ترجیح می دهم بیشتر از این صحبتی نکنم.

تگ ها


علی رغبتی مهدی رسول پناه وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس تهران