پایان جنجال بر سر کشتی گیران تیم استقلال

انتقال کشتی گیران تیم دریاچه ارومیه به استقلال باعث مطرح شدن برخی اعتراض ها نسبت به این موضوع شده است....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال در حالی چندی پیش تصمیم به تیمداری در لیگ برتر کشتی گرفت که اکثر کشتی گیران مطرح قرارداد خود را با تیم های دیگر منعقد کرده بودند. ورود استقلال دقیقا با انصراف تیم دریاچه ارومیه همراه شد که چند کشتی گیر شاخص را جذب کرده بود.


همین موضوع باعث شد با توافقی که بین این دو تیم صورت می گیرد، استقلال کشتی گیران تحت قرارداد دریاچه ارومیه را جذب کند.


در این میان دو کشتی گیر یعنی نادر حاج آقانیا و عباس فروتن بعد از انصراف تیم دریاچه ارومیه با هیات کشتی قائمشهر توافق کرده بودند. با این حال به خاطر امضای قرارداد آن ها با دریاچه ارومیه و انتقال امتیاز این باشگاه به استقلال، بار دیگر آن ها مجبور شدند که قراردادی را با استقلال امضا کنند.


این مساله با انتقاد تیم هیات کشتی قائمشهر همراه شد و مربی این تیم امروز در مصاحبه هایی سازمان لیگ کشتی و باشگاه استقلال را تهدید به شکایت کرد.


با این حال کیانی، مدیرعامل دریاچه ارومیه هم در گفت و گویی خبر از رضایت این باشگاه از انتقال کشتی گیران تحت قراردادش به استقلال خبر داده تا به نوعی آتش اختلافات را خاموش کند. او در این باره می گوید: «قبل از اینکه انصراف بدهیم، از ورود باشگاه استقلال به لیگ برتر کشتی آزاد باخبر شدیم و با توجه به مذاکرات صورت گرفته، قرار بر این شد امتیاز حضور ما به استقلال واگذار شود. بنابراین کشتی گیرانی که با تیم دریاچه ارومیه قرارداد داشتند، به باشگاه استقلال منتقل شدند. کادرفنی و سرپرستی ما هم با استقلالی ها به توافق رسیدند و هماهنگی های لازم در این رابطه انجام شد.»


با این وضعیت به نظر می رسد استقلال که رضا یزدانی را به عنوان سرمربی برگزیده، با وجود ورود دیرهنگام به لیگ کشتی بتواند تیمی نسبتا پرمهره را وارد مسابقات کند.

تگ ها


استقلال تهران کشتی