پایان حاشیه‌های امباپه با گل مارادونایی

کیلین امباپه در جریان پیروزی پرگل پی‌اس‌جی مقابل لیون هت‌تریک کرد ولی یکی از گلهای او روی حرکتی تکنیکی و بسیار زیبا به ثمر رسید و بار دیگر او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان امروز دنیا مطرح کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلین امباپه در جریان پیروزی ۵-۱ پاری سن ژرمن بر لیون در جام حذفی فرانسه بهترین بازیکن تیمش در میدان بود. امباپه در این بازی موفق به هت‌تریک شد ولی گل دوم او به لیون با یک حرکت انفرادی تکنیکی و با زیبایی به ثمر رسید تا بار دیگر نگاه‌ها به این ستاره جوان فرانسوی دوخته شود. حالا همه می‌دانند که اگر فضای خالی در اختیار امباپه قرار داده شود او بسیار خطرناک خواهد بود.

گل تماشایی امباپه دومین گل او در این بازی بود که در دقیقه ۷۰ به ثمر رسید. با این گل امباپه پاری سن ژرمن با نتیجه ۳-۱ از حریف جلو افتاد. امباپه تقریبا از میانه‌های زمین خودی توپ را تصاحب کرد و به سمت دروازه لیون استارت زد. امباپه مثل جت جنگنده‌ای که ناگهان با پیش‌ران اضافه سرعت می‌گیرد از یک مدافع گذاشت، مدافع دیگر را از مقابل برداشت و سپس از درون محوطه جریمه لیون دروازه را باز کرد.

امباپه گل اول پاری سن ژرمن را هم به ثمر رسانده بود. پاریسی‌ها در ابتدای بازی اولین گل مسابقه را دریافت کرده و در دقیقه یازده از حریف عقب افتاده بودند. ولی امباپه سه دقیقه بعد روی کرنر ارسالی روی دروازه لیون، توپ بازگشتی از ضربه سر لیوین کورزاوا را با یک ضربه آرام وارد دروازه لیون کرد تا کار به تساوی کشیده شود. در ادامه و در دقیقه ۶۴ بازی نیمار از روی ضربه پنالتی PSG را پیش انداخت تا شش دقیقه بعد نوبت به جادوی امباپه برسد و او به زیبایی دومین گل خود و سومین گل تیمش را به ثمر برساند. پابلو سارابیا در دقیقه ۸۱ چهارمین گل را برای پاریسی‌ها زد و در نهایت امباپه بود که در وقتهای تلف‌شده و در دقیقه ۹۰+۲ هت‌تریک کرده و پیروزی درخشان ۵-۱ را برای پاری سن ژرمن به ارمغان بیاورد.

این دومین بازی پیاپی‌ای بود که امباپه در آن بیشتر از یک گل به ثمر می‌رساند. او همین هفته در بازی تیمش در لوشامپیونا دو گل زده بود و حالا تعداد کل گلهایش در این لیگ در فصل جاری به عدد سی رسیده است.

بیشتر بخوانید:

خلاصه بازی لیون 1 پاری سن ژرمن 5/ ویدیو

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان مارادونا پاری سن ژرمن گل امباپه کیلیان امباپه پاری سن ژرمن لیون لوشامپیونه فرانسه فوتبال