پایان حسرت شش ماهه علی دایی

تیم علی دایی بعد از شش ماه طعم پیروزی در لیگ برتر فوتبال را چشید....

تیم علی دایی بعد از شش ماه طعم پیروزی در لیگ برتر فوتبال را چشید.

به گزارش مدال، آخرین روزهایی که نارنجی‌پوشان سایپا طعم پیروزی در لیگ برتر را چشیده بودند، به اواخر تابستان امسال برمی‌گشت که دو برد متوالی برابر فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان به دست آوردند.

شاگردان دایی در روزهای گرم تابستانی ابتدا فولاد خوزستان را در ورزشگاه غدیر اهواز شکست دادند تا حکم اخراج سیروس پورموسوی از تیم فولاد امضا شود. پس از آن در تاریخ 31 شهریورماه تیم نفت مسجدسلیمان را در ورزشگاه دستگردی تهران مغلوب کردند و علیرضا مرزبان در اولین روز حضورش روی نیمکت نفت بازنده شد.

نارنجی‌پوشان سایپا اما در شش ماهه دوم سال 97 روی نوار ناکامی گام برداشتند و 11 مسابقه متوالی در حسرت مغلوب کردن حریفان باقی ماندند تا سرانجام عصر دیروز در ورزشگاه شهداء شهرقدس این طلسم را شکستند و برابر فولاد خوزستان با یک گل پیروز شدند.

گلزنی امیرحسین حسین‌زاده بازیکن 18 ساله و تعویضی سایپا مقابل فولاد خوزستان، شادی زایدالوصف سرمربی سایپا را به دنبال داشت. دایی پس از شش ماه رنگ پیروزی در لیگ برتر را دید و سایپایی‌ها با 2 بازی کمتر از فولاد خوزستان همسایه این تیم در جدول شدند. فولادی‌ها نیز سومین باخت متوالی را تقبل کرده و از صدر جدول فاصله بیشتری گرفتند.