پایان خواب زمستانی هنگ کنگ مقابل ایران!

تیم هنگ کنگ پس از گذشت یک سال و نیم یک بازی ملی را برگزار خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران روز سیزدهم خردادماه در چارچوب دور دوم رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های ۲۰۲۳ چین باید به مصاف تیم ملی هنگ کنگ برود.

شاگردان دراگان اسکوچیچ برای چهار بازی پیش روی خود در بحرین بازی تدارکاتی را نداشتند اما حریف اول آنها وضعیتی عجیب تر را دارد.

شاگردان میکسو پاتلاینن بعد از مسابقات شرق آسیا در سال ۲۰۱۹ هیچ بازی رسمی را انجام ندادند و به هنگام شیوع ویروس کرونا شاهد بازی دوستانه ای از این تیم نبودیم. در این مدت ایران سه بازی دوستانه را مقابل ازبکستان، بوسنی و هرزگووین و سوریه را انجام داد.

هنگ کنگ آخرین بازی خود را در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۹ مقابل چین انجام داد که به باخت ۲ بر صفر منجر شد. حالا این باید بعد از ۵۳۳ روز یا به عبارتی دیگر پس از یک سال و پنج ماه و ۱۶ روز در یک بازی رسمی شرکت داشته باشد.

هنگ کنگ در حال حاضر تیم صد و چهل و چهارم رنکینگ فیفا است و در ۹ بازی آخر خود فقط یک برد داشته است. تنها برد آنها مقابل کامبوج در انتخابی جام جهانی با نتیجه ۲ بر صفر بود. این تیم در سه بازی آخر خود شکست خورده و گلی هم به ثمر نرسانده است.

حال باید دید تیم ملی فوتبال ایران مقابل هنگ کنگ چه نتیجه ای را به دست می آورد. بازی رفت این ۲ تیم در خاک هنگ کنگ با نتیجه ۲ بر صفر به سود ایران تمام شد. سردار آزمون و کریم انصاری فرد گلزنان ایران در آن مسابقه بودند.

تگ ها


تیم ملی هنگ کنگ هنگ کنگ فوتبال