پایان خوش بارسلونا در بازار نقل و انتقالات

بارسلونا کار خود در بازار نقل و انتقالات تابستانی را با جذب پاکو آلکاسر از والنسیا به اتمام رساند ......

بارسلونا کار خود در بازار نقل و انتقالات تابستانی را با جذب پاکو آلکاسر از والنسیا به اتمام رساند.
 
به گزارش "ورزش سه"، بارسلونای 2016-2017، تیمی کامل و قدرتمندتر از فصل گذشته خواهد بود. آبی اناری ها از همان ابتدای تابستان، هدفشان را برای تقویت تمام پست ها گذاشتند و در نهایت توانستند به تمام اهداف از پیش تعیین شده خود برسند.
 
بارسلونا 122.75 میلیون یورو برای جذب 6 بازیکن هزینه کرد: 30 میلیون یورو برای آلکاسر، 35 میلیون یورو برای آندره گومس، 25 میلیون یورو برای اومتیتی، 16.5 میلیون یورو برای دینیه، 13 میلیون یورو برای سیله سن و 3.25 میلیون یورو نیز برای جذب دنیس سوارس و از فروش بازیکنان خود نیز 31.6 میلیون یورو درامد زایی کرد.
  
بدین ترتیب بارسلونا برای خرید بازیکن، 91 میلیون یورو خالص هزینه کرد در حالیکه بودجه خرید این باشگاه 60 میلیون یورو عنوان شده بود. بارتومئو، رئیس باشگاه براسلونا با ذکر این نکته که هزینه خرید اومتیتی از سود خالص فصل گذشته پرداخت شده، می توان گفت که آبی اناری ها 6 میلیون یورو بیش از بودجه تعیین شده برای جذب بازیکنان جدید هزینه کرده اند.
 
همچنین بارسلونا نسبت به سال قبل جوان تر نیز شده است. از 6 بازیکن جذب شده جز سیله سن 27 ساله، دیگر بازیکنان میانگین سنی 23 سال را دارند و به طور مثال میانگین سنی بارسلونا در بازی این هفته برابر بیلبائو 26 سال بود که دو سال کمتر از سال گذشته است.

تگ ها


لالیگا فوتبال