پایان خوش نیم فصل والیبال برای سپاهان و ارومیه

تیم های مدعی سپاهان و شهرداری ارومیه آخرین بازی خود در نیم فصل اول لیگ برتر والیبال را با پیروزی پشت سر گذاشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال که آخرین هفته از نیم فصل اول این مسابقات به حساب می آید، دو تیم مدعی و بالاجدولی سپاهان و شهرداری ارومیه در دو سالن به صورت همزمان مقابل رقبای خود قرار گرفتند. 


شهرداری ارومیه که با ۱۰ برد و امتیاز کمتر نسبت به فولاد سیرجان در رده دوم جدول بود، امروز مقابل شهرداری قزوین قرار گرفت. شاگردان پیمان اکبری توانستند در یک بازی کاملا برتر رقیب خود را سه بر صفر از پیش رو بردارند. حالا در صورتی که فولاد سیرجان نتواند خاتم اردکان را از پیش رو بردارد، شهرداری ارومیه قهرمان نیم فصل لقب خواهد گرفت.


از سوی دیگر سپاهان هم که به خاطر معدل ست شماری کمتر پایین تر از شهرداری ارومیه در رده سوم جدول قرار داشت، توانست با نتیجه سه بر صفر هورسان رامسر که یکی از شگفتی سازان این فصل لیگ برتر بوده را از پیش رو بردارد تا از کورس رقابت بالای جدولی ها عقب نیفتد. 


فولاد سیرجان از ساعت ۱۴ به مصاف خاتم اردکان می رود و در صورت کسب پیروزی قهرمان نیم فصل لقب می گیرد، اما در صورت شکست جای خود را به شهرداری ارومیه خواهد داد و حتی پایین تر از سپاهان قرار خواهد گرفت. 


نتایج کامل دو بازی ابتدایی هفته پانزدهم به شرح زیر است:

شهرداری قزوین صفر - شهرداری ارومیه ۳
ست اول: ۲۱ بر ۲۵
ست دوم: ۱۹ بر ۲۵
ست سوم: ۱۹ بر ۲۵

هورسان رامسر صفر - فولاد مبارکه سپاهان ۳
ست اول: ۱۹ بر ۲۵
ست دوم: ۲۰ بر ۲۵
ست سوم: ۲۰ بر ۲۵

بیشتر بخوانید:

لیگ والیبال اسلوونی؛ پیروزی راحت شاگردان کریمی

هورسان رامسر مغلوب تیم سپاهان شد

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران والیبال