پایان دوران اوزیل در آرسنال

مسوت اوزیل از فصل گذشته با روی کار آمدن اونای امری کمتر در ترکیب توپچی‌ها به میدان رفته و حالا به نظر می‌رسد دیگر به ایستگاه پایانی دوران حضور خود در این تیم رسیده است....

مسوت اوزیل از فصل گذشته با روی کار آمدن اونای امری کمتر در ترکیب توپچی‌ها به میدان رفته و حالا به نظر می‌رسد دیگر به ایستگاه پایانی دوران حضور خود در این تیم رسیده است.

به گزارش مدال، «مسوت اوزیل» در سال‌های نه چندان دور، ستاره بی‌چون و چرا آرسنال بود اما حالا او شرایط بسیار ناامیدکننده‌ای را سپری می‌کند. «ری پارلور» اسطوره باشگاه توپچی‌های لندن درباره شرایط فعلی اوزیل در باشگاه و البته شرایط سرخ‌های لندن صحبت کرد.

او در این خصوص گفت: «شخصاً تحت تاثیر جوانانی که ظهور کرده‌اند قرار گرفته‌ام. حالا اوزیل در لیست تیم هم جایی ندارد و به نظرم پایان دورانش در آرسنال فرا رسیده است. در حال حاضر برخی بازیکنان جوان تیم لایق فرصت بیشتری نسبت به او هستند.»

قهرمان سه دوره لیگ برتر انگلیس با پیراهن توپچی‌ها، بازیکنانی را که باعث دور شدن اوزیل از ترکیب شده‌اند را نام برد: «بوکایو ساکا، گابریل مارتینلی و دنی سبایوس بسیار خوب کار کرده‌اند و حق آنهاست که بیشتر از اوزیل در زمین حاضر شوند.»

در همین راستا خبر می‌رسد که با توجه به جلسه «اونای امری» با سران باشگاه، باید کم‌کم منتظر خروج اوزیل از ورزشگاه «امارات» باشیم.

بیشتر بخوانید:

اوزیل انتخاب می‌کند؛ میلان، اینتر یا ناپولی؟

تگ ها


آرسنال توپچی‌های لندن لیگ برتر انگلیس ورزشگاه امارات مسوت اوزیل جدایی مسوت اوزیل فوتبال جهان فوتبال