پایان دور اول لیگ پینگ‌پنگ زنان

در دور اول رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز زنان تیم شهرداری شهربابک که مدافع عنوان قهرمانی نیز هست در صدر جدول قرار گرفت....

به گزارش ورزش سه به نقل از ایسنا، مرحله اول بیست و پنجمین دوره لیگ برتر تنیس روی میز زنان پس از سه روز رقابت فشرده با صدرنشینی شهرداری شهر بابک به پایان رسید.

در این مسابقات که با حضور ۶ تیم پیگیری می‌شود، تیم شهرداری شهر بابک در مقابل تیم‌های«سردار سلیمانی شیراز» و «سانا صنعت زیما البرز» به برتری ۵ بر صفر رسید و در مصاف با «گلستان تجارت جنوب» نیز با کسب نتیجه مشابه، موفق شد با امتیاز ۷/۵ در صدر جدول قرار گیرد.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی نیز توانست با عبور ۵ بر صفر از «سانا صنعت زیما البرز» در روز نخست، ۴ بر ۱ از «پادما یدک اصفهان» در دور دوم و ۴ بر ۱ از تیم «سردار سلیمانی شیراز» با مجموع ۶/۵ امتیاز در رده دوم قرار گیرد.

«پادما یدک اصفهان» در مقابل «گلستان تجارت جنوب» نیز با نتیجه ۵ بر صفر به برتری دست یافت و با مجموع ۵/۵ امتیاز در رده سوم ایستاد.

تیم «سردار سلیمانی شیراز» با ۲/۵ امتیاز، «گلستان تجارت جنوب» با نیم امتیاز و «سانا صنعت زیما البرز» بدون امتیاز در رده سوم تا ششم جدول رده بندی قرار دارند.

در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز زنان، ۵۷ ورزشکار، سرمربی و سرپرست به مدت ۳ روز در کمپ بین المللی شهید عضدی تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تگ ها


تنیس روی میز