پایان راه شمسایی و نظری

با کنار گذاشتن دروازه بان سابق تیم ملی از تاسیسات دریایی، همکاری شمسایی و نظری به آخر راه نزدیک شده است ......

با کنار گذاشتن دروازه بان سابق تیم ملی از تاسیسات دریایی، همکاری شمسایی و نظری به آخر راه نزدیک شده است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، وحید شمسایی سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران در جریان تمرین عصر شنبه تیم به عمکلرد مصطفی نظری در بازی مقابل حفاری اهواز ایراد گرفت. انتقاد از دروازه بان سابق تیم ملی در حضور بقیه بازیکنان، واکنش او را در پی داشت و همه حاضران برای دقایقی شاهد بحث و جدل بین این دو بودند.

شمسایی معتقد بود نظری روی گل های خورده در بازی با حفاری مقصر بوده و نظری هم در واکنش به او گفت: همه تقصیرها را به گردن من می اندازی، در حالی که خودت 40 دقیقه در زمین بازی می کنی.

بعد از این اتفاقات، شمسایی گفت: به جان سه دخترم او را برای بازی قم خط خواهم زد.

مصطفی نظری نیز اعلام کرد دیگر به تاسیسات بازنمی گردد و با حاضران در تمرین خداحافظی کرد.

این در حالی است که شنیده می شود وحید شمسایی برای دروازه تیمش به فکر جذب یک گلر برزیلی است و می خواهد «گرتو»، دروازه بان فصل پیش دبیری تبریز را جایگزین نظری کند.

از طرفی مصطفی نظری هم با پیشنهاد خارجی مواجه شده و برای جدایی از تاسیسات دریایی تصمیم جدی گرفته است.

با اتفاقات به وجود آمده می توان شمسایی و نظری را بعد از سه سال همکاری در تیم تاسیسات دریایی در پایان راه دانست، اما این دو همیشه غیرمنتظره ظاهر شده اند و مشاجره آنها در جریان بازی فولاد ماهان اصفهان و گیتی پسند در فصل 90 یکی از جنجال های بزرگ فوتسال به شمار می آید.

مصطفی نظری در حالیکه دروازه بان فولاد ماهان بود، بعد از درگیری با شمسایی در مصاحبه ای گفت: او را نمی شناسد، اما بعد از چند سال دوباره با او هم تیمی شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال