پایان رقابت های صبح روز نخست جام تختی

نتایج کشتی گیران ایران در سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی تا پایان مسابقات صبح روز نخست مشخص شد ......

نتایج کشتی گیران ایران در سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی تا پایان مسابقات صبح روز نخست مشخص شد.

 سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، مجارستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، رومانی، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، اوکراین و نمایندگان کشورمان از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن شهید پور شریفی شهر تبریز آغاز شده است و بعد از ظهر فردا با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد
 
نتایج کشتی گیران ایران در پایان مسابقات صبح روز نخست (پنج شنبه) به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
شهرود قاسم پور ۷- کواسس راسوان (رومانی) ۳
نادر حاج آقا نیا ۴ ضربه فنی- علی کارابوگا (ترکیه) صفر
۶۱ کیلوگرم:
مقدماتی:
محمد ملکی ۴- دژامشاد شریف اف (تاجیکستان) صفر
یک هشتم نهایی:
محمد نامجومطلق ۱۲ ضربه فنی- احمت تاش (ترکیه)
محمد رمضان پور ۸- ویتالی هورسکی (اوکراین) ۴
محمد ملکی ۷- داکو آناری (رومانی) ۴
سلیمان آتلی (ترکیه) ۱۱- باقر یخکش ۱ 
۶۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
بهنام احسان پور ۱، برنده – پیمان بیابانی ۱
مرتضی قیاسی ۱، برنده – ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان)
۷۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
انس اوسلو (ترکیه) ۱۰- میلاد طهماسبی صفر
یک هشتم نهایی:
حسین مصطفوی ۸- اولو المان دوکدوربک (آذربایجان) ۲
محمدرضا سرگو ۵- نیما اشقاقی ۱
۷۴ کیلوگرم:
مقدماتی:
سعید داداش پور ۸- امید خدمتی ۲
نورلان بکژانوف (قزاقستان) ۱۴ ضربه فنی - حامد رشیدی ۴
یک هشتم نهایی:
نورلان بکژانوف (قزاقستان) ۶- سعید داداش پور ۳
گریگور گریگوریان (ارمنستان) ۷- محسن مصطفوی ۵
علی پاشا عمرپاشایف (بلغارستان) ۱۰- حمیدرضا زرین پیکر ۸
۷۹ کیلوگرم:
یک هشتم نهایی:
عبدلکادیر اوزمن (ترکیه) ۴- آرام رحیمی ۳
امید حسن تبار ۵- آتای ایزابکوف (قرقیزستان) صفر
احمد بذری ۱۲- ساحرگلدی ساپارمیرادوف (ترکمنستان) ۱
پیتر ناگی (مجارستان) ۱۳- سالار زمانی ۲
محمد متقی نیا ۱۰- ژیگر زاکیروف (قزاقستان) صفر
۸۶ کیلوگرم:
مقدماتی:
احمت بلیجی (ترکیه) ۶- مسعود مددی یک
یک هشتم نهایی:
محمدعلی ایمانی ۳- دینسلام تالایبک اولو (قرقیزستان) ۱
کامران قاسم پور ۷- ساکن آیتژانوف (قزاقستان) ۴
۹۲ کیلوگرم:
امیر ارسلان تاتاری ۱۱- آرمان مکرتچیان (ارمنستان) یک
ابراهیم بلوکباشی (ترکیه) ۵- محمدجواد ابراهیمی ۴
حسین شهبازی ۱۲- شامیر آتیان (ارمنستان) ۲
۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
علیرضا گودرزی ۶- مورازی مچدلیدزه (اوکراین) ۲
دانیال شریعتی ۱۷- یازمیرات گوکجایف (ترکمنستان) ۶
امیر محمدی ۸- اباذر اسلامی یک
۱۲۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
جعفر شمس ناتری ۳- رولاندی آندریادزه (گرجستان) صفر
الیاس بختیاری ۵- عمر اسرائیل اف (آذربایجان) صفر
احمد میرزاپور ۶ ضربه فنی- میهالی ناگی (مجارستان) صفر
پرویز هادی ۱۲- فرخود آناکولوف (تاجیکستان) یک

تگ ها


اخبار روز کشتی