پایان رویاپردازی؛ غول نروژی-بارسلونا منتفی شد

در بارسلونا به این قطعیت رسیده اند که امسال جذب ارلینگ هالند غیرممکن خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، آینده ارلینگ هالند به یکی از مهم ترین بحث های نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا تبدیل شده است. بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی خواهان به خدمت گرفتن این ستاره نروژی و گلزن هستند؛ تیم‌هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، منچستر یونایتد، منچستر سیتی و یوونتوس که همگی برای جذب این غول نروژی ابراز علاقه نشان داده اند.

با این همه باشگاه دورتموند هرگز نمی خواهد این ستاره گلزن خود را حداقل در تابستان پیش رو به فروش برساند و بارها روی این مسئله تاکید کرده است که ارلینگ هالند فصل آینده نیز کار خود را در این تیم ادامه خواهد داد.

اخیرا هانس یوآخیم واتسکه مدیر دورتموند در دو مصاحبه جداگانه تایید کرد که هالند تحت هر شرایطی فصل بعد نیز ماندنی است.

در واقع پس از قطعی شدن کسب سهمیه لیگ قهرمانان از سوی دورتموند، جدایی هالند نیز منتفی به نظر می رسد و در بارسونا به این مساله واقفند.

طبق ادعای اسپورت، سران بارسا به این نتیجه رسیده اند که جذب هالند برای تابستان پیش رو منتفی است و برای تقویت خط حمله خود تمرکز را روی ممفیس دیپای و سرخیو آگوئرو گذاشته اند.

همچنین بخش قابل توجهی از تلاش های مسئولان باشگاه به تمدید قرارداد با لیونل مسی و فراهم کردن منابع مالی لازم برای این مهم معطوف خواهد شد. وام ۵۰۰ میلیون یورویی بانک آمریکایی که قطعی به نظر می رسد، قطعا کمک بزرگی در این راه خواهد بود.

بارسا خوشبین به تمدید با مسی است و هر زمان این اتفاق نهایی شود، مذاکرات با آگوئرو نیز وارد فاز نهایی و جدی خود می شود.

تگ ها


لیونل مسی سرخیو آگوئرو ارلینگ هالند بروسیا دورتموند منچستر سیتی بارسلونا