پایان رویاپردازی مسلمی پور در تراکتور

محمد مسلمی‌پور جوان تبریزی در ابتدای فصل از سپاهان راهی تراکتور شد ولی حضور اور در تراکتور دوام زیادی نداشت....

پایان رویاپردازی مسلمی پور در تراکتور

به گزارش خبرنگار مدال، مسلمی‌پور جو اولین ورودی‌های تراکتور مدل 98 بود و هنوز دنیزلی به سکان هدایت تراکتور را در اختیار نگرفته بود که این بازیکن جذب این تیم ملحق شد. دنیزلی کمی دیرتر از بازیکنان جذب شده به تراکتور آمد و در همان هفته اول خبرهای غیر رسمی از عدم رضایت دنیزلی از سه خرید جدید تراکتور حکایت داشتند ولی اخبار رسمی عکس این موضوع را نشان می داد.

چند روزی گذشت و پای سفر تراکتوری‌ها به ترکیه بار دیگر این حرف و حدیث ها زیاد شد و چند بازیکنی نیز از سفر بازماندند ولی تعداد بازیکنان حاضر در اردو خیلی کمتر از حد بود تا جا مانده ها ظرف 48 ساعت راهی ترکیه شدند و تمامی حرف و حدیث ها به پایان رسید.

تراکتور در ادامه نقل و انتقالات در جذب بازیکن سرعت خود را کم کردند تا این بازیکنان امید زیادی برای ماندن در تراکتور داشته باشند و آغاز لیگ مشخص شد و لیست تراکتوری‌ها تکمیل نشد تا خروجی ها در این تیم ماندگار شوند.

این پایان کار نبود و مسلمی‌پور در دیدار دوستانه تراکتور به حالت قهر رختکن را ترک کرده بود و این برای دنیزلی غیر قابل قبول بود و بازیکنی که نتوانسته اعتماد مربی جلب کند از نظر انضباطی نیز مردود شد تا دیگر رویاهای تراکتوری مسلمی‌پور جوان به پایان برسد. 

ماشین‌سازی به عنوان تیم دوم شهر تبریز مقصد خروجی‌های تراکتور به شمار می‌رود. همانطور که تراکتور نیز سکوی پرتاب ستاره های ماشین‌سازی بوده است تا بدین ترتیب مسلمی‌پور راهی باشگاه ماشین‌سازی شود.

وی از تراکتور جدا شده و راهی تمرینات ماشین‌سازی شد ولی همه چیز تمام شده نبود و دو جلسه تمرین جدی باعث شد تا رضایت رسول خطیبی برای جذب این بازیکن جلب شود و مسلمی‌پور رسما پیراهن سبز تبریز را برتن کند. 
در روزهای گذشته بار دیگر حرف و حدیث های هول و حوش این بازیکن مطرح شد و اینکه مسلمی‌پور در ماشین سازی نیز اجازه تمرین پیدا نکرده و باید به تراکتور بازگردد و تکلیف قرارداد خود را مشخص کند. ولی با ارتباط این دو باشگاه این موضوع چندان جدی نبود و مسلمی‌پور با تمرینات خود توانست اعتماد خطیبی را جلب کرده و در تاکتیک‌های این مربی جا باز کند.

پایان رویاپردازی مسلمی پور در تراکتور

بیشتر بخوانید:
نقل و انتقالات/ بازگشت زاهدی به ماشین‌سازی

تگ ها


اخبار ماشین سازی ماشین سازی محمد مسلمی پور تراکتور فوتبال تبریز تراکتور ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال