پایان رویای کفش طلای ۲۰۲۰ برای رونالدو(عکس)

لیست یوونتوس برای دیدار با رم در حالی منتشر شد که نام کریستیانو رونالدو در آن دیده نمی‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌های سری آ بود که یوونتوس با پیروزی مقابل سمپدوریا نهمین قهرمانی متوالی خود در رقابت های سری آ را جشن گرفت تا همچنان به سلطه خود و فوتبال ایتالیا ادامه داده باشد.

بیانکونری امشب در چهارچوب هفته پایانی سری آ در ورزشگاه آلیانز شهر تورین میزبان رم خواهد بود؛ دیداری که احتمالاً مائوریتزیو ساری در آن به برخی از بازیکنان اصلی خود استراحت خواهد داد چرا که تیمش باید چند روز دیگر و در دیداری حساس از سری مسابقات مرحله برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیون برود.

اگرچه کریستیانو رونالدو در همه مسابقات اخیر یوونتوس به میدان رفته بود اما این اعتقاد وجود داشت که احتمالاً او‌ با وجود فاصله چهار گله در صدر جدول گلزنان با چیرو ایموبیله، در مسابقه برابر رم نیز به میدان خواهد رفت تا آخرین تلاش خود را برای کسب آقای گلی و البته جایزه کفش طلا انجام دهد. لحظاتی پیش اما نیست یوونتوس برای تقابل با رم اعلام شد که نام کریستیانو رونالدو در آن دیده نمی‌شود؛ موضوعی که باعث شد رویای کسب کفش طلای سال ۲۰۲۰ برای او از بین برود. از طرفی با استراحت رونالدو مقابل رم، کفش طلای مهاجم ایتالیایی یعنی چیرو ایموبیله نیز قطعی شد.

همچنین به جز کریستیانو رونالدو ماتیاس دی لیخت و میرالم پیانیچ نیز در این بازی به میدان نخواهند رفت. از طرفی پائولو دیبالا نیز فعلا مصدوم است و به ریکاوری می پردازد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو چیرو ایموبیله یوونتوس لاتزیو