پایان سفرهای خارجی؛ اسکوچیچ به پرتغال نمی رود

اسکوچیچ در هفته های گذشته به چند کشور خارجی برای دیدار با لژیونرها سفر کرد اما برنامه ای برای سفر به پرتغال ندارد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، او در سفر به کشورهایی چون ترکیه – قطر و یونان با لژیونرها دیدار کرد و فعلا سفرهای خارجی او متوقف شده است تا برای دیدار با عراق و امارات برنامه ریزی کند. دو دیداری که روزهای ۷ و ۱۲ بهمن در استادیوم آزادی تهران برگزار می شود و به همین بهانه اردوی تیم ملی بعد از پایان دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر آغاز می شود. 

سفر اسکوچیچ به دیگر کشورهای اروپایی برای دیدار با لژیونرها بعد از بازی با عراق و امارات انجام خواهد شد. سید پیام نیازمند – علیرضا بیرانوند – مهدی طارمی و ... بازیکنانی هستند که در لیگ برتر پرتغال حضور دارند. خوشبختانه سوء تفاهم به وجود آمده میان اسکوچیچ و مهدی طارمی هم برطرف شده است و این مهاجم به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با عراق و امارات دعوت خواهد شد. این موضوعی بود که رییس فدراسیون فوتبال در تازه ترین مصاحبه اش بدان اشاره کرد. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تا پیش از آغاز اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران به بهانه بازی با عراق و امارات در زادگاهش در کنار خانواده خواهد بود. او علاوه بر دیدار با لژیونرها و تماشای بازی های حریفان ایران در دوحه و جام ملت های عرب چندین مسابقه لیگ برتر را از نزدیک دید و در غیاب او البته بازی های لیگ برتر از سوی وحید هاشمیان  هم چنین آنالیزور تیم ملی برای او گزارش خواهد شد.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ لیگ برتر خلیج فارس فوتبال