پایان شایعات؛ ستاره آلمانی در چلسی ماندنی شد

بر اساس ادعای آاس آنتونیو رودیگر به زودی قرارداد خود با چلسی را تمدید خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد آنتونیو رودیگر با باشگاه چلسی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن هنوز قرارداد جدیدی را به امضا نرسانده است. این بازیکن آلمانی حالا وارد شش ماه پایانی قراردادش با چلسی شده و می‌تواند به صورت قانونی با هر باشگاهی خارج از لیگ برتر انگلیس مذاکره کرده و حتی پیش قراردادی را نیز امضا کند.

باشگاه‌های بزرگ اروپایی در حال حاضر شرایط این بازیکن را زیر نظر دارند و اخیرا گفته شد تیم‌هایی چون بارسلونا، رئال مادرید، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ و یوونتوس همگی خواهان جذب او هستند که در تابستان سال آینده بازیکن آزاد خواهد شد.

با این وجود بعد از کش و قوس‌های فراوان به نظر می‌رسد که آنتونیو رودیگر در چلسی ماندگار خواهد بود. بر اساس گزارشی که آاس منتشر کرده این مدافع آلمانی حالا بیش از هر زمان دیگری از رئال مادرید دور شده و انتقال او به پر افتخار ترین تیم اروپا منتفی است. از طرفی تیم‌های دیگر نیز حاضر نیستند دستمزد درخواستی مدافع آلمانی را پرداخت کنند. 

این منبع اسپانیایی در بخش دیگری از گزارش خود تایید کرده که رودیگر مذاکرات بسیار خوبی با چلسی انجام داده و احتمالاً به زودی قرارداد خود با این تیم تمدید خواهد کرد تا بالاخره به شایعات درباره این بازیکن پایان داده شود.

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال