پایان طلسم ۶۷۳ روز دوری هواداران از دربی؟

به احتمال فراوان دربی ۹۷ در هفته هشتم لیگ برتر با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساعتی پیش غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد که با توجه به مساعدت انجام شده از سوی وزارت بهداشت و هماهنگی‌های صورت گرفته، قرار است سامانه‌ای طراحی و در آن کارت واکسیناسیون افراد برای ورود به اماکن ورزشی استعلام شود و به نظر می‌رسد این سامانه تا ۲۰ آبان‌ماه آماده خواهد شد و تماشاگران اجازه ورود به ورزشگاه را بعد از این اتفاق خواهند داشت.

همزمان با صحبت رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، برنامه هفته پنجم تا نهم لیگ برتر مشخص شد و شاخص‌ترین مسابقه در هفته هشتم لیگ بود، جایی که تا اعلام سازمان لیگ مشخص شد دربی ۹۷ پایتخت شنبه ۱۳ آذرماه در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

آخرین بار پیش از پاندمی کرونا، در دربی ۹۲ بود که تماشاگران در ورزشگاه حضور داشتند، مسابقه‌ای که با تساوی ۲-۲ در بهمن‌ماه ۹۸ خاتمه پیدا کرد و پس از آن، ۴ دربی پیاپی بدون حضور هواداران سرخابی در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره جزئیات بیشتر و این‌که چه میزان از ظرفیت ورزشگاه‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد، توضیحات مبسوطی را ارائه نکرد و به نظر باید منتظر واکنش سازمان لیگ به این خبر بود، اما با این‌حال با توجه به گشایش انجام شده می‌تواند امیدوار بود که دربی ۹۷ با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی انجام شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران دربی فوتبال ایران پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال