پایان فصل برای ستاره آتالانتا به یک دلیل ناراحت کننده

جوزپ ایلیچیچ، ستاره اسلوونیایی آتالانتا احتمالاً ادامه لیگ قهرمانان اروپا را به یک دلیل عجیب و البته ناراحت کننده از دست خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، برای اولین بار روز جمعه بود که گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که ستاره اسلوونیایی آتالانتا یعنی جوزپ ایلیچیچ به علت برخی مشکلات خانوادگی ایتالیا را به مقصد کشورش ترک کرده است. همچنین پس از این گزارش اسکای اسپورتس نیز جزئیات بیشتری را درباره آن منتشر کرد.

حالا و طی ساعات گذشته همه رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که ایلیچیچ در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و در حال حاضر نمی تواند روی فوتبال تمرکز کند. از طرفی لاریپاپریکا و گاتزتا دلو اسپرت خاطرنشان کردند که این بازیکن حالا از افسردگی شدیدی رنج می‌برد.

ایلیچیچ در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان آتالانتا بوده و مجموعاً در ۳۴ بازی ۲۱ گل برای این تیم به ثبت رساند که ۵ گل آن ها در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بوده است. این ستاره اسلوونیایی از تاریخ ۱۴ جولای و به دلیل مصدومیت از میادین به دور بوده تا بتواند خودش را آماده حضور در رقابت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاری سن ژرمن کند اما اکنون به نظر می رسد که این بازیکن به دلیل مشکلات خانوادگی و افسردگی نمی‌تواند در ادامه راه تیم جان پیرو گاسپرینی را همراهی کند.

تگ ها


آتالانتا