پایان قرارداد جمعی از بازیکنان اروپا در انتهای فصل

با وجود اینکه هنوز مدت زمان زیادی از نقل و انتقالات تابستانی نمیگذرد، اما بازیکنان بزرگ زیادی هستند که قراردادشان در پایان فصل به اتمام میرسد ......

با وجود اینکه هنوز مدت زمان زیادی از نقل و انتقالات تابستانی نمی‌گذرد، اما بازیکنان بزرگ زیادی هستند که قراردادشان در پایان فصل به اتمام می‌رسد.

به گزارش مدال، فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ رفته‌رفته سرعت می‌گیرد و هفته به هفته به جلو می‌رود. با وجود اینکه هنوز مدت زمان زیادی از نقل و انتقالات تابستانی نمی‌گذرد، اما بازیکنان بزرگ زیادی هستند که قراردادشان در پایان فصل به اتمام می‌رسد. بازیکنانی که از حالا چشم باشگاه‌ها را به خود خیره کردند و اگر مبلغ مورد نیازشان را از سوی باشگاه فعلی دریافت نکنند احتمال اینکه در پایان فصل از تیم‌شان جدا شوند بسیار است. 
داوید دخئا
پروژه انتقال او به رئال‌مادرید با آمدن تیبو کورتوآ به اسپانیا کاملاً منتفی شد و این دروازه‌بان باید بی‌خیال رؤیای حراست از دروازه کهکشانی‌ها شود. داوید دخئا می‌تواند بعد از اتمام قراردادش در پایان فصل هم از جمع شیاطین‌سرخ جدا شود و هم اینکه حضورش را تمدید کند. شرایط این روز‌های داوید در یونایتد خوب است و اگر دستمزد دلخواهش را دریافت کند انگیزه‌ای برای جدایی نخواهد داشت.

آنخل دی‌ماریا
از زمانی که رئال‌مادرید را ترک کرد تا اینکه در منچستریونایتد ناکام بماند و موفقیت در پاری‌سن‌ژرمن را تجربه کند، اوضاع پر‌فراز و نشیبی داشت. آنخل دی‌ماریا حتی با رفتن به بارسلونا فاصله‌ای نداشت و با رفتن نیمار قرار بود جانشین این بازیکن برزیلی شود. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با جدایی وینگر آرژانتینی‌اش مخالفت کرد و بارسا هم دمبله و کوتینیو را خرید. اکنون دی‌ماریا برای جدایی از پی‌اس‌جی باید تا پایان فصل صبر کند.

سسک فابرگاس
مثل هر بازیکن دیگری، با بالا رفتن سنش در حال افت کیفی است. سسک فابرگاس در ترافیک خط میانی چلسی رقابت سختی برای به دست آوردن جایگاه در زمین دارد و به نظر می‌رسد در پایان فصل باید به فکر پیدا کردن تیم دیگری برای خود باشد. باشگاه میلان که قبلاً برای جذب سسک ابراز علاقه کرده، سال آینده می‌تواند راحت‌تر با مبلغی کمتر هافبک سابق بارسلونا و آرسنال را جذب کند.

ماریو بالوتلی
با تکیه بر حمایت مینو رایولا به باشگاه نیس رفت و در حالی که فوتبالش دچار افت فاحشی شده بود، دوباره نامش را بر سر زبان‌ها انداخت و به تیم ملی ایتالیا هم رسید. بالوتلی در تابستان به باشگاه مارسی نیز نزدیک شده بود، اما پس از مشورت با رایولا تصمیم گرفت امسال هم در نیس بماند تا قراردادش تمام شود. بالو در پایان فصل بدون اینکه پولی به باشگاه نیس بدهد می‌تواند به هر باشگاهی که خواست برود.

متئو دارمیان
سال ۲۰۱۵ از تورینو به منچستریونایتد آمد و تا الان در تیم عضویت دارد. با این حال متئو دارمیان بازیکنی نبود که بتواند نظر مورینیو را به خود جلب کند چراکه سرمربی پرتغالی شیاطین‌سرخ همیشه آنتونیو والنسیای اکوادوری را به او ترجیح می‌دهد. همین باعث شده این بازیکن برای اینکه جایگاهش در تیم ملی ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ به خطر نیفتد ساز جدایی را کوک کند. جدایی‌ای که در تابستان محقق نشد، اما در پایان فصل با اتمام قراردادش می‌تواند راحت‌تر اتفاق بیفتد.

توبی آلدرویرلد
بعد از درخشش در جام جهانی همراه با تیم ملی بلژیک مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار گرفت. اختلاف مورینیو و اد وودوارد بر سر خرید‌های گزاف باعث شد منچستری‌ها بی‌خیال جذب مدافع شوند و توبی هم که یک سال بیشتر از قراردادش با تاتنهام نمانده بود تصمیم گرفت در لندن بماند. تاتنهام دو راه بیشتر ندارد؛ یکی اینکه توبی را در ژانویه بفروشد تا سود خوبی به جیب بزند و دیگری تمدید قراردادش است.

گری کیهیل
بعد از جام جهانی از تیم ملی انگلیس خداحافظی کرده و در چلسی هم به عنوان گزینه ثابت در قلب خط دفاعی به بازی گرفته نمی‌شود. این مدافع ۳۲ ساله در تابستان مورد توجه باشگاه گالاتاسرای بود که در نهایت حضورش در این تیم منتفی شد. به هر حال دوران گری کیهیل و چلسی رو به اتمام است و مدافع آبی‌های لندن اگر در ژانویه جایی نرود، باید در تابستان آینده تیم را ترک کند.

تگ ها


فوتبال