پایان ماراتن ۹ ساعته در فینال جام حذفی تنیس

دوازدهمین دوره رقابت های تنیس جام حذفی با قهرمانی نماینده تهران بعد از ماراتنی ۹ ساعته پایان یافت....

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین روز رقابت های تنیس جام حذفی در مجموعه ورزشی المپیک‌ کیش که با حضور سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و‌ توسعه وزارت ورزش و‌جوانان و داود عزیری رئیس فدراسیون تنیس برگزار شد تیم های آکادمی تنیس احمدوند و توسعه امین دارو دیدار فینال را برگزار کردند.


در نخستین دیدار بخش انفرادی ، هاضم محمد نوا از تیم آکادمی تنیس احمدوند با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶ ) مقابل امید سوری از تیم توسعه امین دارو به پیروزی رسید .


 در دومین بخش انفرادی نیز حمید رضا نداف به مصاف معین محمدی رفت و در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تهران به پایان رسید.


در بخش دو‌نفره نیز تیم آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان با ترکیب امیر حسین بادی و هاضم نو به مصاف تیم توسعه امین دارو تهران با ترکیب حمید رضا نداف و‌ امید سوری رفت و در پایان این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تهران به پایان رسید.


دیدار فینال این  دوره از رقابت ها به مدت ۹ ساعت به طول انجامید و در نهایت تیم توسعه امین دارو موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.


در این دوره از مسابقات ۱۸۳ تیم از استان های آذربایجا‌ن شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران ، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، زنجان، فارس، قم‌، کردستان، کرمان ، گیلان، مازندران ، هرمزگان، یزد، همدان جزیره کیش و ‌قشم حضور داشتند.

تگ ها


تنیس