پایان مرحله مقدماتی با شناخت تیم‌های برتر/ کار بزرگ فتح البرز

مس کرمان با وجود باخت به فتح صدر البرز به لطف تفاضل برد انفرادی بهتر نسبت به رقبا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد تا پرونده دور مقدماتی گروه یک لیگ برتر تکواندو بسته شود....

به گزارش خبرنگار مهر، نوزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور جام خلیج فارس یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز جمعه - ۱۹ دی ماه) با برگزار دیدارهای مرحله مقدماتی گروه نخست در محل خانه تکواندو برگزار شد.

در این گروه تیم‌های مس کرمان، استقلال تهران، شهرداری ورامین و فتح صدر البرز حضور داشتند که در پایان شهرداری ورامین با ۹ امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله نهایی صعود کرد و مس کرمان هم با وجود باخت در مبارزه آخر ۳ امتیازی شد و به لطف تفاضل برد انفرادی (۲+) بهتر راهی مرحله بعد شد. در این گروه استقلال و فتح صدر البرز با وجود کسب یک پیروزی و سه امتیاز سوم و چهارم شدند و از صعود بازماندند.

در آخرین بازی این مرحله مس کرمان و فتح صدر البرز برابر هم صف آرایی کردند که در پایان فتح صدر البرز دست به کار بزرگی زد و ۵ بر سه دو رقیب قدرتمند خود را شکست داد. سید امید حسینی، مهدی یوسفی و محسن رضایی سه تکواندوکار پیروز مس کرمان بودند و برای فتح صدر البرز هم مهدی جلالی، علی نجفی، باربد جباری، حمید رضا هادیان و سیاوش فخرایی به پیروزی دست پیدا کردند.

در وزن هشتم این دیدار هم یک مبارزه جذاب و دیدنی حاضرین در سالن شاهد بود. سیاوش فخرایی از فتح صدر البرز که امروز دو دیدار خود را واگذار کرده بود، برابر سجاد مردانی سرگروه تیم ملی یک مبارزه دیدنی را به نمایش گذاشت و در نهایت هم پیروز از میدان خارج شد تا سند تنها پیروزی فتح صدر البرز را امضا کند.

نتایج کامل دیدارهای انجام شده:

* فتح صدر البرز ۳- استقلال تهران ۵

* فتح صدر البرز ۲- شهرداری ورامین ۶

* مس کرمان ۸ - استقلال تهران صفر

* صنعت مس کرمان ۲ - شهرداری ورامین ۶

* تیم شهرداری ورامین ۷ - استقلال تهران یک

* فتح صدر البرز ۵ - مس کرمان ۳

تگ ها


تکواندو لیگ برتر تکواندو فدراسیون تکواندو ایران