پایان مرحله مقدماتی لیگ تنیس‌روی میز تکلیف عالمیان را مشخص کرد

نیما عالمیان در پایان دیدارهای تیمش در مرحله مقدماتی لیگ تنیس روی میز کشور، به فرانسه بازگشت که در ترکیب تیم خود در لیگ این کشور قرار گیرد اما برادرش در ایران ماند....

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله مقدماتی بیست و نهمین دوره مسابقات تنیس روی میز لیگ مردان پنجشنبه گذشته با صدرنشینی تیم‌های فراسنج و شهرداری کرج در گروه‌های دوگانه این رقابت‌ها به پایان رسید.

نوشاد و نیما عالمیان که لژیونر تنیس روی میز ایران در فرانسه هستند برای همراهی تیم فراسنج، در این مرحله از رقابت‌ها به ایران آمده بودند و تیمشان را در هر سه دیدار مقدماتی همراهی کردند.

نیما عالمیان روز گذشته با توجه به اتمام کارش در ترکیب فراسنج و اینکه این تیم تا مرحله برگشت لیگ، دیدار دیگری ندارد، به فرانسه بازگشت تا بتواند تیم باشگاهی خود را در برگزاری دیدارهای معوقه همراهی کند.

وی در لیگ دسته اول فرانسه برای تیم «لارومانه» بازی می‌کند. این تیم به دلیل شیوع و گستردگی کرونا که باعث لغو چندباره مسابقات باشگاهی در فرانسه شد، چند دیدار معوقه از مرحله رفت دارد که باید طی هفته‌های آینده برگزار کند.

این در حالی است که تیم نوشاد عالمیان در فرانسه فعلاً دیداری پیش‌رو ندارد و به همین دلیل این ملی‌پوش کشورمان با تأخیر به فرانسه برمی‌گردد.

نوشاد عالمیان در ترکیب تیم دسته دومی «تورخینه» حضور دارد. قرار است این ملی‌پوش کشورمان طی روزهای آتی به فرانسه بازگردد تا تمریناتش را با هم‌تیمی‌های خود در تورخینه پیگیری کند.

تگ ها


لیگ تنیس روی میز نوشاد عالمیان نیما عالمیان فرانسه