پایان مسابقات انتخابی با قهرمانی یداله محبی

قهرمانان ۵ وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در گرگان مشخص شدند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور و مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در گرگان، دیدارهای رده بندی و فینال ۵ وزن دوم برگزار شد. 


در پایان داریوش حضرت قلی زاده، محمدمهدی یگانه جعفری، علی سوادکوهی، امیرحسین فیروزپور و یداله محبی ۵ آزادکاری بودند که در پایان رقابت های امروز موفق به کسب مدال طلا و تصاحب دوبنده تیم ملی در رقابت های قهرمانی آسیا شدند. 

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال پنج وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:
فینال: داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی)، برنده ۵ ضربه فنی - محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳
رده بندی:
مجید داستان (تهران)، برنده (محمد ملکی وزن کشی نکرد)
سعید انوری (همدان الف)، برنده ۱۱- محمد نامجومطلق (گیلان) ۴

۷۰ کیلوگرم:
فینال: محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران)، برنده ۶ – اکبر فضلی (مازندران) ۵
رده بندی:
یوسف کامرانی (همدان الف)، برنده ۱۰ – عزت اله لشگربلوکی (گلستان الف) صفر
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده (امیرحسین مقصودی وزن کشی نکرد)

۷۹ کیلوگرم:
فینال: علی سوادکوهی (مازندران)، برنده ۲ – بهمن تیموری (کرمانشاه) ۱
رده بندی:
مصطفی قیاسی (لرستان)، برنده (علی شکوری مازندران وزن کشی نکرد)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران)، برنده ۸ – محمدحسین نوروزیان (کردستان) ۲

۹۲ کیلوگرم:
فینال: امیرحسین فیروزپور (مازندران)، برنده ۹- احمد بذری (مازندران) ۷
رده بندی:
مهدی حاجیلوئیان (همدان الف)، برنده ۷ – امیر محمدی (خراسان شمالی) صفر (مصدوم شد)
سبحان اصغری (گلستان الف)، برنده ۱۲ - عادل حق بین (گیلان) ۲

۱۲۵ کیلوگرم:
فینال: یداله محبی (کرمانشاه)، برنده ۷ ضربه فنی – سید مهدی هاشمی (مازندران) ۱
رده بندی:
محمد مرادی (کرمانشاه)، برنده ۲ – محمد علی تبار (گلستان) صفر
علیرضا گرزبر (لرستان الف)، برنده - (امین طاهری وزن کشی نکرد)

بر این اساس اسامی نفرات برتر پنج وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) ۲- محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف)
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- علی اکبر فضلی (مازندران) ۳- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران)
۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی (مازندران) ۲- بهمن تیموری (کرمانشاه) ۳- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران)
۹۲ کیلوگرم: ۱- امیرحسین فیروزپور (مازندران) ۲- احمد بذری (مازندران) ۳- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- سید مهدی هاشمی (مازندران)  ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف)

تگ ها


آزاد کشتی