پایان مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور

مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ بنابراین گزارش این مسابقات با هماهنگی دبیرخانه‌ها، دانشگاه‌ها و هیئت‌های استانی با حضور ۱۱۱ دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در دو بخش تفنگ و تپانچه برگزار ونفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

بخش دختران:
در رشته تفنگ: فاطمه کرم‌زاده از دانشگاه الزهرا (س) اول شد، مریم سلیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه و نگار علی یاری از دانشگاه شهیدبهشتی به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رشته تپانچه: هانیه رستمیان و آمتیس جعفری هر دو از دانشگاه الزهرا (س) به ترتیب اول و دوم شدند و زهرا حسینی از دانشگاه فنی و حرفه ای یزد سوم شد.

در بخش پسران:
در رشته تفنگ: مهیار صداقت از دانشگاه شهیدبهشتی قهرمان شد، پوریا نوروزیان از دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران نایب قهرمان شد و سید محمدرضا سامع از دانشگاه شهرکرد در جایگاه سوم قرار گرفت.
در رشته تپانچه: سجاد پورحسین از دانشگاه گیلان ، علیرضا میرزایی از دانشگاه تهران و مهدی تندری از دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
از نکات قابل توجه این رقابت‌ها حضور قهرمانان و ملی‌پوشان در این مسابقات بود.

لازم به ذکر است در پایان به نفرات برتر حکم، مدال قهرمانی اهداء خواهد شد.

تگ ها


تیراندازی تیراندازی