پایان مسابقات زورخانه‌ای کشور در خوزستان

مسابقات زورخانه ای کشور در خوزستان با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، تیم استان اصفهان با ۱۱۹ امتیاز قهرمان این دوره از رقابت ها شد و تیم های استان های فارس و تهران نیز به ترتیب با ۱۱۰ و ۹۳ امتیاز بر سکوی دوم و سوم قرار گرفتند.

این مسابقات با حضور بیش از ۳۰۰  نفر ورزشکار، سرپرست و مربی از ۲۵ استان کشور در قالب ۲۲۵ پیکار در رشته های چرخ تیز، چرخ چمنی و میل بازی در سه وزن منفی ۷۰، ۷۰ تا ۸۵ و مثبت ۸۵ کیلوگرم و در رشته های سنگ، کباده و میل گیری سنگین در ۳ وزن منفی ۸۵، ۸۵ تا ۱۰۰ و مثبت ۱۰۰ کیلوگرم، روز گذشته ۱۴ بهمن ماه در آبادان به پایان رسید.

در رشته چرخ تیز:

وزن منفی ۷۰ کبلوگرم: مقام اول. احمد وارسته (آذربایجان شرقی) ،  مقام دوم. محمدرضا درقدمی (خراسان رضوی)،   مقام سوم. امیرحسین قنبری (فارس)  و مقام سوم مشترک. سیدعلیرضا حسنی  (تهران)

وزن ۷۰ تا ۸۵ کیلوگرم: مقام اول. علی غرقی (فارس) ،  مقام دوم. علی میرزاخانی (اصفهان)، مقام سوم. امیر ترشیزی (خراسان رضوی) و مقام سوم مشترک. حمید پرتویار (آذربایجان شرقی)

وزن مثبت ۸۵ کیلوگرم: مقام اول. فریدون محمدزاده (خراسان رضوی) ،  مقام دوم. رضا نوروزویجی (زنجان)،   مقام سوم. حسین پشت کوهی (تهران)  و مقام سوم مشترک. علی جعفریان (اصفهان)

در رشته چرخ چمنی:

وزن منفی ۷۰ کبلوگرم: مقام اول. عباس مرادی زاده (یزد) ،  مقام دوم. کاوه کرمانی (خراسان جنوبی)،   مقام سوم. صادق باقرپور (فارس)  و مقام سوم مشترک. علی سبیانی (خراسان رضوی)

وزن ۷۰ تا ۸۵ کیلوگرم: مقام اول. حمید پرتویار (آذربایجان شرقی) ،  مقام دوم. علی میرزاخانی (اصفهان)،   مقام سوم. علی ملکی نژاد (تهران)  و مقام سوم مشترک. مهدی محرومی (فارس)

وزن مثبت ۸۵ کیلوگرم: مقام اول. محمد انتباهی (آذربایجان شرقی) ،  مقام دوم. علی رضوانی (یزد)،   مقام سوم. علی جعفریان (اصفهان)  و مقام سوم مشترک. فریدون محمدزاده (خراسان رضوی)

در رشته میل بازی:

وزن منفی ۷۰ کبلوگرم: مقام اول. رسول قربانی (اصفهان) ،  مقام دوم. داریوش پورجعفری (کرمان)،   مقام سوم. محمد قیاسوند (همدان)  و مقام سوم مشترک. سیروان کریم محمد (گلستان)

وزن ۷۰ تا ۸۵ کیلوگرم: مقام اول. سیدسجاد موسوی (همدان) ،  مقام دوم. علی اکبر خاکدوست (قم)،   مقام سوم. مجتبی زنگنه (کردستان)  و مقام سوم مشترک. رضا جعفری (اصفهان)

وزن مثبت ۸۵ کیلوگرم: مقام اول. مرتضی گلرخ (خراسان رضوی) ،  مقام دوم. علی قدسی پور (خراسان شمالی)،   مقام سوم. یوسف جوزا (تهران)  و مقام سوم مشترک. محمدحسن جمشیدیان (اصفهان)

در رشته سنگ:

وزن منفی ۸۵  کیلوگرم: مقام اول. مهدی جمشیدی (تهران) ،  مقام دوم. محمدرسول رهنمای ماه (فارس)،   مقام سوم. محمدرضا ملک محمودی (لرستان)  و مقام سوم مشترک. پیمان جمالی (کهگیلویه و بویراحمد)

وزن ۸۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم: مقام اول. علیرضا گلشیرازی (اصفهان) ،  مقام دوم. عظیم راحمی (فارس)،   مقام سوم. جواد فرخی (تهران)  و مقام سوم مشترک. محمدصادق راهنما بیک (کرمانشاه)

وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم: مقام اول. عادل توانگر (اصفهان) ،  مقام دوم. رضا قادری (فارس)،   مقام سوم. سیدجواد حسینی (خراسان رضوی)  و مقام سوم مشترک. سالار رنگ آمیز (کردستان)

در رشته کباده:

وزن منفی ۸۵  کیلوگرم: مقام اول. محمد خداوردی (کهگیلویه و بویراحمد) ،  مقام دوم. محمد کفعمی (همدان)،   مقام سوم. مجید گلپیرا (اصفهان)  و مقام سوم مشترک. میثم رفاهی (قزوین)

وزن ۸۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم: مقام اول. هادی اشرفیان (تهران) ،  مقام دوم. محمدرضا نیک (فارس)،   مقام سوم. محمدصادق رهنما بیک (کرمانشاه)  و مقام سوم مشترک. سیدعباس حسینی (چهارمحال و بختیاری)

وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم: مقام اول. سیدجواد حسینی (خراسان رضوی) ،  مقام دوم. محمدعلی صالحی نژاد (مازندران)،   مقام سوم. سیدمرتضی درخشنده (چهارمحال و بختیاری)  و مقام سوم مشترک. حمیدرضا هادیان (مرکزی) و سیدمحسن جوادی (فارس)

 در رشته میل گیری سنگین:

وزن منفی ۸۵  کیلوگرم: مقام اول. رضا خداوردی (کهگیلویه و بویراحمد) ،  مقام دوم. عبدالرحیم درستی (درستی)،   مقام سوم. پیمان شمسایی (کرمانشاه)  و مقام سوم مشترک. مهدی قاسمی نیا (چهارمحال و بختیاری)

وزن ۸۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم: مقام اول. جعفر نوری (همدان) ،  مقام دوم. حسین راحمی (فارس)،   مقام سوم. عباس مفخم (مرکزی)  و مقام سوم مشترک. اکبر خسروی (البرز)

وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم: مقام اول. مصطفی مفید (مرکزی) ،  مقام دوم. محسن زارع (تهران)،   مقام سوم. حامد رادپور (کرمانشاه)  و مقام سوم مشترک. اکبر کریمی (چهارمحال و بختیاری)

تگ ها


زورخانه ای باستانی