پایان مصدومیت؛ محبی و تلاش برای بازگشت دوباره

بعد از حضور محمد محبی در بازی سانتاکلارا – پورتو که با برتری ۳-۱ سانتاکلارا در جام حذفی همراه بود تصور می شد وینگر فصل گذشته سپاهان در تیم پرتغالی تبدیل به یک مهره ثابت و موثر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اما یک بد مصدومیت بد موقع مانع از حضور محمد محبی در ترکیب سانتاکلارا در بازی های لیگ برتر شد. او هفته های متمادی است به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کمر به طور اختصاصی و زیر نظر پزشک تیم تمرین کرد و قرار است از امروز به تمرینات گروهی تیم اضافه شود. 

تیم سانتاکلارا که هفته های متمادی در قعر جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال قرار داشت در هفته پانزدهم بازی ها و در مصاف با تیم ویتوریا یک بر صفر برنده شد و تا رده سیزدهم بالا آمد. محمد محبی بدون شک از امروز تلاش نویی را برای بازگشت به ترکیب سانتاکلارا را آغاز خواهد کرد. اگر چه او نیم فصل اول بازی ها را به خاطر دیر ملحق شدن به اردوی تیم و هم چنین آسیب دیدگی از دست داده اما دور برگشت بازی ها فرصت خوبی است که این بازیکن ارایه گر بازی های قوی برای سانتاکلارا  در لیگ برتر پرتغال باشد و به اهداف فنی خود در فوتبال این کشور دست پیدا کند. به خصوص که سانتاکلارا در نیمه پایین جدول قرار دارد و بازی های خوب محمد محبی می تواند بازتاب گسترده ای در رسانه های پرتغالی داشته باشد. 

این باشگاه به خاطر نمایش ضعیفی که در دور رفت بازی ها داشته است تا اکنون دوبار مربی خود را تغییر داده است. هر چند اکنون شرایط بهتری را تجربه می کند و به واسطه برد در آخرین بازی در جدول رده بندی جهش داشته است.

تگ ها


سانتاکلارا فوتبال ایران محمد محبی فوتبال