پایان ناگهانی حضور بختیاری‌زاده در خوزستان !

سرمربی جوان اما باتجربه باشگاه استقلال خوزستان بعد از اتمام نیم‌فصل نخست به صورت توافقی از هدایت آبی‌های اهواز کنار رفت....

مدیران باشگاه استقلال خوزستان یک روز پس از انجام هفته پایانی مسابقات لیگ دسته اول تصمیم به تغییر در کادر فنی خود گرفتند.

به گزارش "ورزش سه" روز گذشته پرونده نیم‌فصل نخست لیگ دسته اول فوتبال ایران بسته شد و ملوان بندرانزلی توانست صدرنشین جدول رقابت‌ها در پایان نیم‌فصل اول باشد؛ یکی از تیم‌های اوج‌گرفته و موفق در این فصل لیگ یک، بدون‌تردید استقلال خوزستان بود که بعد از شروع ناموفق رقابت‌ها، در ادامه نیم‌فصل اول توانست نتایج درخشانی را بگیرد و خود را به جمع مدعیان اضافه کرد.

کسب ۲۳ امتیاز از ۹ بازی، رکورد ویژه شاگردان سهراب بختیاری‌زاده بود که آن‌ها را به جمع مدعیان اضافه کرد اما هفته‌های پایانی شرایط متفاوت برای آبی‌ها سپری شد و آن‌ها در ۴ بازی پیاپی موفق به کسب پیروزی نشدند تا در نهایت نیم‌فصل اول را در موقعیت پنجم جدول با ۲۷ امتیاز با امیدوازی زیادی برای حضور قدرتمندتر در نیم فصل دوم به پایان ببرند.


با این حال دقایقی پیش خبری مبنی بر استعفای سهراب بختیاری زاده از هدایت تیم فوتبال استقلال خوزستان به دلایل مسائل مالی منتشر شد، اما ماجرا چیز دیگری است و در جلسه‌ای که امروز بازیکن سابق تیم ملی با اعضای هیئت مدیره باشگاه برگزار کرده، آنها مخالفت خود را با ادامه حضور این چهره در راس کادر فنی تیم اعلام کرده‌اند و بختیاری زاده نیز این درخواست باشگاه را قبول کرده و به همکاری خود با استقلال خوزستان پایان داده است.


سهراب بختیاری زاده در نیم فصل حضور خود روی نیمکت قهرمان لیگ برتر در دوره پانزدهم توانست رفته رفته انسجام خوبی به این تیم ببخشد و حالا باید دید باشگاه و بختیاری زاده در مصاحبه‌های خود چطور به این موضوع خواهند پرداخت.

تگ ها


سهراب بختیاری‌زاده استقلال خوزستان