پایان نیمه نخست؛ پرسپولیس یک - الهلال یک

دیدار تیم های پرسپولیس و الهلال در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید ......

دیدار تیم های پرسپولیس و الهلال در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، دیدار تیم های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان از دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط شروع شد که نیمه نخست این بازی با تساوی یک بر یک تمام شد و دو تیم راهی رختکن شدند.

گادوین منشا در دقیقه ۱۶ گل نخست پرسپولیس را به ثمر رساند. در ادامه عمر خربین نیز در دقیقه ۳۰، از روی نقطه پنالتی برای الهلال گل زد.

محمد انصاری از پرسپولیس با کارت زرد داور مساتبقه جریمه شد. قضاوت این بازی حساس را گروهی از کشور عمان بر عهده دارند.

**گزارش نیمه نخست

بعد از گل تساوی بخش الهلال، بازیکنان پرسپولیس تلاش زیادی برای جبران نتیجه کردند که مدافعان الهلال راه را بر حملات این تیم بستند تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک تمام شود.

گل برای الهلال: در دقیقه ۳۰، عمر خربین پشت ضربه پنالتی تیمش قرار گرفت و با ضربه چیپ دروازه بیرانوند را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۲۹، محمد انصاری با گرفتن پیراهن بازیکن الهلال، داور را مجاب به گرفتن پنالتی به نفع الهلال کرد.

در دقیقه ۲۰، سانتر محسن مسلمان به روی دروازه با ضربه سر منشا به اوت رفت.

گل: در دقیقه ۱۶، سانتر بازیکنان پرسپولیس روی دروازه الهلال با واکنش بازیکنان این تیم همراه شد که در بازگشت وحید امیری توپ را روی دروازه فرستاد و منشا با ضربه چکشی دروازه الهلال را فرو ریخت.

در دقیقه شش، شوت وحید امیری از پشت محوطه جریمه الهلال با فاصله زیادی از دروازه این تیم بیرون رفت.

در دقیقه چهار، بازیکن الهلال از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که توپ با برخورد به مدافعان پرسپولیس با فاصله کم از دروازه بیرانوند به کرنر رفت.

در دقیقه سه، در حالی که گادوین منشا در آستانه تک به تک شدن با دروازه بان حریف بود، کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، گادوین منشا و علی علی پور.

ترکیب الهلال: عبدالله المعیوف، محمد البریک، اوسامه هوساوی، عبدالله الحافظ، محمد جحفلی، سلمان الفرج، عبدالملک خیبری، نیکولاس میلیسی، کارلوس ادواردو، نواف العابد و عمر خربین

ادامه دارد ...

تگ ها


اخبار روز AFC Champions League فوتبال