پایان نیم فصل هفته پانزدهم نیست

تیم ها بلافاصله بعد از پایان بازی های در دور رفت به تعطیلات زمستانی نمی روند و سازمان لیگ چند هفته از دور برگشت را هم پیش از تعطیلات زمستانی برگزار خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سازمان لیگ به تازگی بعد از هماهنگی های لازم با فیفا ۲ تا ۲۸ اسفند را زمان نقل و انتقالات زمستانی در فوتبال ایران اعلام کرده است اما با توجه به اینکه در دوران کرونایی نظم مسابقات بهم ریخته است سازمان لیگ تصمیم گرفته پیش از فرا رسیدن تعطیلات زمستانی تیم ها چند هفته از بازی های دور برگشت را هم برگزار کند. در این صورت تیم ها بعداز اضافه کردن بازیکنان جدید استفاده از آنها را در بازی های دور برگشت خواهند شد. 

بر اساس خبرهای رسیده از راهروی سازمان لیگ بازی ها تا زمان شروع اردوی تیم ملی ادامه خواهد داشت و توام با آغاز اردوی تیم ملی تیم ها به تعطیلات زمستانی خواهند رفت و چند هفته ای لیگ تعطیل خواهد شد. تیم ملی در اولین بازی خود در زمان پیش رو ۵ فروردین در استادیوم آزادی میزبان هنگ کنگ خواهد بود که دو روایت در مورد این دیدار وجود دارد. گفته می شود فدراسیون فوتبال قصد دارد این بازی را با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور حداقلی تماشاگر برگزار کند و از سویی هم خبر رسیده شاید بازی های باقی مانده مقدماتی جام جهانی به صورت متمرکز و در یک کشور برگزار شود که چند کشور این درخواست را مطرح کرده اند به خصوص که به خاطر کرونا تمایلی برای حضور تماشاگر در استادیوم ندارند.

بیشتر بخوانید:

لیگ ایران بدون خارجی! اصرار نکنید

سپاهان و صنعت نفت در یک قدمی صدرنشینی/کار ساده پرسپولیس در تهران

 

 

تگ ها


سازمان لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال