پایان همکاری سپاهان و کیانی/ قلعه‌نویی در انتظار هافبک تاثیرگذار

هافبک سپاهان اصفهان تمایلی به ماندن در این باشگاه ندارد تا احتمال بازگشت او نزد امیر قلعه‌نویی در گل گهر سیرجان افزایش پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در حالی امروز میهمان پرسپولیس در دیدار معوقه هفته هفتم رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر است که مهدی کیانی کاپیتان خود را در اختیار ندارد.

هافبک دفاعی سپاهان اصفهان که تاثیر زیادی در نتایج این تیم در دو فصل گذشته داشت در نقل و انتقالات تابستانی با مسئولان این باشگاه به توافق مالی لازم نرسید اما بندهای موجود در قرارداد سال سوم او با سپاهان مانع جدایی کیانی از زردپوشان اصفهانی شد.

کیانی پس از بارها غیبت در تمرینات این تیم بالاخره قید حضور در اردوی این تیم برای بازی با پرسپولیس را زد تا اختلاف خود با مدیریت باشگاه را بر سر رقم قراردادش علنی کند.

از این رو محرم نویدکیا سرمربی سپاهان نیز که چند بازیکن مصدوم دیگر - نظیر برادرش رسول - را در اختیار ندارد ناچار است سپاهان را بدون مهره‌های کلیدی در میانه میدان برای بازی با پرسپولیس روانه میدان کند.

به نظر می‌رسد دوران حضور کیانی در سپاهان به اتمام رسیده است و این بازیکن سایر پیشنهادات خود را در ادامه بازی‌های لیگ برتر بررسی می‌کند.

او که سال‌ها در تراکتور و سپاهان با امیر قلعه نویی همکاری داشته است بار دیگر مدنظر این مربی در گل گهر سیرجان قرار گرفته است. کیانی که در چند سال اخیر بازوبند کاپیتانی تراکتور و سپاهان را بر بازو داشت حالا در آستانه پیوستن به گل گهر سیرجان قرار دارد.

با این حال باشگاه سپاهان اصفهان هنوز با جدایی او مخالف است. باید دید کیانی که تصمیم خود را برای ترک این تیم گرفته است مقصد جدید خود در نقل و انتقالات زمستانی را بار دیگر سمت تیمی تعیین می‌کند که قلعه نویی سرمربی آن است یا مسیر دیگری را برای ادامه حضور در لیگ برتر انتخاب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس-سپاهان؛ تقابل بهترین مدافعان و مهاجمان

پرسپولیس در چه صورت بدون محروم به دربی می‌رسد؟

 

 

تگ ها


تیم فوتبال سپاهان اصفهان فوتبال ایران مهدی کیانی امیر قلعه نویی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال