پایان همکاری هوینس با RTL بعد از اظهارنظر جنجالی

اولی هوینس، رییس سابق بایرن مونیخ، برای دومین بار از حضور در عرصه های بین المللی خداحافظی کرد و این بار تنها پس از سه حضور......

به گزارش "ورزش سه"، اولی هوینس که به عنوان کارشناس جدید شبکه RTL در هفته های گذشته بر صفحه های تلویزیونی ظاهر می شد، تنها پس از سه برنامه از فعالیت جدید خود کناره گیری کرد. بیلد گزارش کرده است که رییس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ دیگر بازی های تیم ملی آلمان را در رقابت های مقدماتی جام جهانی برای شبکه RTL کارشناسی نخواهد کرد.

گفته می شود که یکی از مهمترین دلایل پشت پرده این تصمیم اظهارنظر او درباره ژروم بوآتنگ بود که درون باشگاه بایرن مونیخ جنجال بزرگی را به پا کرد و شبهات درباره آینده هانسی فلیک در این باشگاه را افزایش داد.

در طول تعطیلات بازی های ملی و پس از باخت فاجعه آمیز ۲-۱ آلمان برابر مقدونیه شمالی، اولی هاینس روی آنتن RTL درباره این موضوع صحبت کرد که ژروم بوآتنگ نباید در مسابقات یورو در تابستان پیش رو همراه تیم ملی آلمان حضور داشته باشد و گفت به نظرش آلمان به اندازه کافی مدافع دارد که دیر نیازی به حضور بوآتنگ نداشته باشد: "خب... اگر من بودم او را با خود نمی بردم. ما به اندازه کافی مدافعان خوب داریم و وقتی هوملس و زوله را داشته باشیم... به نظرم ما به اندازه کافی مجهز هستیم."

فلیک نیز به این اظهارات عکس العمل نشان داد و در پاسخ به سخنان هاینس گفت: "این نظر او است. من از بایرن مونیخ یاد گرفتم که همیشه باید از بازیکنانت در طول سال ها حمایت کنی. من همیشه این احساس را داشتم. ژروم ۱۰ سال در این باشگاه بوده و دو بار قهرمان سه‌گانه شده است. او در موقعیتی بسیار سخت پیشرفتی فوق العاده داشت و اکنون دوباره به اوج آمادگی خود بازگشته است."

تگ ها


جرومی بواتنگ بایرن مونیخ هانس فلیک اولی هوینس