پایان کابوس آرسنال؛ اوبامیانگ در آستانه تمدید

آرسنال امیدوار است قبل از شروع فصل لیگ برتر قرارداد جدید پیر آمریک اوبامیانگ را اعلام کند....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد ستاره گابنی در لندن ماندنی خواهد شد و بالاخره اوبامیانگ با باشگاه آرسنال به توافق رسیده است. نشریه میرر مدعی شد اوبامیانگ با قرارداد جدید هر هفته ۲۵۰ هزار پوند با باشگاه آرسنال موافقت کرده و آینده او در این باشگاه رقم خواهد خورد. میکل آرتتا امیدوار است که این قرارداد پیش از دیدار اول فصل آرسنال مقابل با فولام در تاریخ ۱۲ سپتامبر امضا و رسما از سوی باشگاه اعلام شود.

پیر آمریک اوبامیانگ در دیدار ابتدای هفته سوپرجام برابر لیورپول نیز موفق به گلزنی شد و زمینه ساز اصلی دومین قهرمانی میکل آرتتا در ماه های اخیر لقب گرفت. قرارداد اوبامیانگ تابستان سال ۲۰۲۱ به اتمام می رسد و با توجه به ناکامی های متوالی باشگاه اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی او وجود داشت، اما تغییر شرایط و بهبود وضعیت زیر نظر آرتتا باعث تغییر عقیده پیر آمریک اوبامیانگ نیز شده است.

اوبامیانگ در این دو سال حضور در آرسنال عملکرد فوق العاده ای داشته و هیچ بازیکنی در لیگ برتر بیشتر از او در باز کردن دروازه رقبا موفق نبوده است. تیم هایی چون بارسلونا و اینتر برای خرید اوبامیانگ وارد عمل شده بودند، اما او در آرسنال ماندنی است و فصل بعد هم برای این تیم به میدان می رود.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ آرسنال